Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Xiaomi Mi MIX 4 sa objavuje na prvých plagátoch – 150MP fotoaparát, ultrarýchle nabíjanie a displej ako Mi Mix Alpha?

Najnovšie správy zo sveta spoločnosti Xiaomi vás určite posadia do sedačky! Takéto špecifikácie by od Xiaomi určite nikto nečakal

Čínske Xiaomi si zrejme pre svojich fanúšikov pripravuje naozajstnú smartfónovú bombu, ktorú určite nikde inde nenájdete. Dlho očakávaný Xiaomi Mi MIX 4 sa totižto len nedávno objavil na prvých čínskych plagátoch, ktoré neskôr zverejnil ruský portál Xiaomisha. Vlastnosti smartfónu a niektoré známe technické špecifikácie vás doslova nechajú v nemom úžase.

Xiaomi Mi MIX 4 – smartfón bez akejkoľvek konkurencie

Zverejnené plagáty údajného smartfónu Xiaomi Mi MIX 4 jasne naznačujú, akou dizajnovou líniou sa chce Xiaomi v tejto modelovej rade uberať a kto bude jeho najväčším konkurentom.

xiaomi mi mix 4
Zdroj: Xiaomishka

Ako môžte sami vidieť, Xiaomi Mi MIX 4 vychádza z minuloročného koncepčného modelu Mi MIX Alpha, ktorý prišiel s unikátnou technológiou 180-stupňového zakrivenia displeja. Model Mi MIX 4 však zrejme príde s čiastočnou modifikáciou, keďže bude disponovať identickými zakrivenými hranami na každej strane.

Ešte väčšiu pozornosť si však zaslúži zadný fotoaparát, ktorý je zložený hneď z 5-tich samostatných objektívov a snímačov.

xiaomi mi mix 4 fotoaparat
Zdroj: Xiaomishka

Na pohľad je jasné, že hlavným snímačom bude snímač s rozlíšením neuveriteľných 150 MP, pričom mu bude sekundovať 40 MP snímač s clonou f/2.0 a širokouhlým objektívom. Základnú trojicu bude dopĺňať 20 MP snímač. V druhom rade snímačov nájdeme periskopický objektív s možnosťou 20-násobného, zrejme optického priblíženia a 120-násobného hybridného priblíženia, pričom môžme počítať s clonou f/2.0 a optickou stabilizáciou obrazu. Päticu snímačov zadného fotoaparátu uzatvára ToF snímač pre hĺbky.

Čo ďalšie ponúkne Mi MIX 4 od Xiaomi

Väčšina z nás by si myslela, že vyššie uvedené informácie sú nateraz viac než len postačujúce, no spomínaný ruský portál prináša oveľa bližšie detaily, ktoré sú priam neuveriteľné.

xiaomi mi mix 4 specifikacie
Zdroj: Xiaomishka

Ako sa uvádza na ďalších reklamných plagátoch, Xiaomi Mi MIX 4 má údajne prísť so zatiaľ nepredstaveným procesorom Snapdragon 875 od spoločnosti Qualcomm, obrazovkou s 2K rozlíšením a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz, technológiou ultrarýchleho káblového nabíjania s výkonom 100 W, ako aj technológiou rýchleho bezdrôtového nabíjania s výkonom 65 W. Na záver spomenieme, že smartfón bude s najväčšou pravdepodobnosťou predstavený až začiatkom budúceho roka.

Dôležitá informácia na záver. Údaje a informácie uvedené vyššie nepochádzajú s oficiálnych zdrojov a ich dôveryhodnosť nie je dokázateľná, tak ich berte s nadhľadom.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close