SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Mix 3G s podporou 5G technológie je oficiálne predstavený

Konečne! To čo sa dlho šepkalo, resp. bolo „verejným“ tajomstvom bolo počas včerajšieho dňa potvrdené. Technologický gigant, spoločnosť Xiaomi, oficiálne predstavila Xiaomi Mi Mix 3 smartfón vo verzii s podporou 5G technológie.

Xiaomi Mi Mix s podporou 5G

Pôvodná verzia smartfónu Xiaomi Mi Mix 3 je poháňaná procesorom Snapdragon 845 v kombinácii s grafickým čipom Adreno 630, 6GB RAM a 128GB úložným priestorom. Tak asi ako tušíte tak upgrade prišiel v podobne nového procesora Snapdragon 855 s modemom X50 5G, ktorý podporuje 5G štandard. Okrem neho sa používatelia môžu tešiť aj na nový štandard WiFi.

Prehľad hlavných vlastností zariadenia si môžete pozrieť nižšie.

Xiaomi Mi Mix 3 5G
Via XiaomiToday.com

Smartfón Xiaomi Mi Mix 3 5G bude dostupný vo verziách 6GB+128GB, 8GB+128GB, 8GB+256GB and 10GB+256GB. Cenovo by mal začínať na úrovni 599€.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close