SpravodajstvoXiaomi

Rozmýšľate nad kúpou Xiaomi Mi Mix 3? Pozrite sa test odolnosti, v ktorom Mi Mix 3 exceloval

Spoločnosť Xiaomi ponúka mnoho zariadení. Ponúka ako telefóny pre masy tak aj pre najnáročnejších zákazníkov. Jedno však majú spoločné, v porovnaní s konkurenciou ich cenová politika je nastavená výrazne v prospech koncových používateľov.

Jeden z tých drahších smartfónov, ktoré má spoločnosť v portfóliu je Xiaomi Mi Mix 3, ktorý sa radí medzi tie najvýkonnejšie zariadenia na trhu. Cenovo však spadá do kategórie dostupnejších smartfónov. Známy Youtuber Zack Nelson z JerryRigEverything kanálu uverejnil v týchto dňoch video, v ktorom si zobral na paškál vyššie spomínaný telefón.

Xiaomi Mi Mix 3, smartfón ktorý vydrží aj drsnejšie zaobchádzanie

Nižšie na videu si môžete pozrieť test odolnosti zariadenia Mi Mix 3, v ktorom ho Zack podrobil doslova extrémnemu „mučeniu“. Smartfón je v celku odolný aj voči drsnejšiemu používaniu, vrátane keramických častí zariadenia, ktoré dokonca v niektorých prípadoch sú odolnejšie ako kovové a sklenené materiály v iných zariadeniach. Veď posúďte sami.

Zdroj: Youtube (erryRigEverything)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Mi Mix 3 test odolnosti Xiaomi Xiaomi Mi Mix 3

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close