ŠPEKULÁCIEXiaomi

Xiaomi Mi Mix 3 príde pravdepodobne 15. septembra. Smartfón by mohol priniesť vyskakovaciu prednú kameru akú má aj Oppo Find X

Éru „bezrámčekových“ displejov priniesla spoločnosť Xiaomi ako prvá so zariadením Mi Mix a dnes sa môžeme tešiť už na 3. generáciu, ktorá opäť posúva hranice bezrámčekových zariadení o niečo dopredu.

Internetový magazín AndroidPure.com prišiel s teaserom, ktorý hovorí, že Xiaomi Mi Mix 3 bude oficiálne predstavený 15. septembra. Teaser zároveň odhaľuje aj výrazne menšie hrany okolo displeja ako tomu bolo pri jeho predchodcovi.

Zdroj: xiaomitoday.com

Čo sa týka špecifikácií tak o tých aktuálne môc nevieme. Očakáva sa však, že zariadenie príde s podobnými parametrami ako Xiaomi Mi 8 Explorer. Či sa tak však tak stane, tak na to si musíme ešte počkať.

Na internet sa tiež dostali obrázky prednej strany zariadenia, ktorá odhaľuje, že predná kamera bude schovaná v tele zariadenia, ako v prípade smartfónu Oppo Find X. Zároveň by mal byť v displeji umiestnený aj skener odtlačkov prstov.

Zdroj: xiaomitoday.com

Smartfón Xiaomi Mi Mix

Zdroj: xiaomitoday.com,  AndroidPure.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close