ŠPEKULÁCIEXiaomi

Xiaomi Mi Mix 3 sa objavil na reálnej fotografii v statuse CEO spoločnosti. Krátko na to bola odstránená

Xiaomi Mi Mix 3 je smartfón, na ktorý mnohí z nás čakajú. Má sa jednať o revolučné smartfón z viacerých uhľov pohľadu. Jednotlivým špecifikáciám ako aj aj oficiálnemu dátumu predstaveniu sme sa však venovali niekoľko dní dozadu.

Najnovšie sa dostali na internet fotografie zariadenia, konkrétne zadnej strany smartfónu, ktorá odhaľuje nie len duálny fotoaparát s bleskom, ale aj skener odtlačkov prstov. Fotografiu zverejnil samotný CEO spoločnosti Lei Jun, pravdepodobne však len omylom. Fotografie následne boli rýchlo vymazané.

Zdroj: GizmoChina.com

Ako ste mohli vidieť vyššie tak obe zariadenia disponujú skenerom odtlačkov prstov umiestneným v zadnej stene zariadenia čo je v rozpore s očakávaným skenerom odtlačkov prstov umiestneným priamo v displeji.

Zdroj: GizmoChina.com

Tieto uverejnené fotografie tejto vyvolávajú viacero otázok. Príde Xiaomi Mi Mix 3 so vstavaným skenerom otlačkov prstov v zadnej stene? Alebo príde smartfón vo viacerých variantoch ako v príde zariadenia Mi 8? Na tieto otázky dnes odpoveď nevieme, ale čoskoro sa ich dozvieme. Konkrétne 25. októbra.

Zdroj: GizmoChina.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi Redmi 7A je oficiálne predstavený. Smartfón pre nenáročného používateľa s lákavou cenovkou
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close