SpravodajstvoXiaomi

Smartfón Xiaomi Mi Mix 3 bude predstavený už o pár dní! Pozrite sa čo všetko vieme jednom z najočakávanejších smartfónov týchto dní

O spoločnosti Xiaomi sme v posledných dňoch mohli zaregistrovať viacero správ. Od zobrazujúcich sa reklám v rámci Nastavení smartfónu až po obmezenie možnosti inštalácie MIUI ROM na vybrané smartfóny.

Prejdime však teraz k pozitívnejším veciam. Jednou z nich je aj pripravovaný smartfón Xiaomi Mi Mix 3, ktorý by mal byť predstavený už o niekoľko dní. Konkrétne 15. októbra, nasvedčuje tomu poster, ktorý bol zverejnený v týchto dňoch samotnou spoločnosťou Xiaomi.

Zdroj: XiaomiToday.com

Čo všetko vieme o pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi Mix 3?

Spoločnosti Xiaomi sa celkom úspešne darí skrývať informácie o Mi Mix 3 smartfóne, ale aj napriek tomu sa dostalo viacero informácií medzi verejnosť. Napríklad to, že smartfón by mal prvým zariadením spoločnosti Xiaomi s podporou 5G technológie. Táto informácia je založená na statuse šéfa riadenia produktov Donovana Sungu, ktorý na sociálnej sieti Twitter postol fotografiu zariadenia, v rámci ktorej v hornom pravom rohu sme mohli vidieť ikonku 5G.

Ďalšie správy o smartfóne hovoria, že predný selfie fotoaparát bude riešený ako pri zariadení Find X od spoločnosti Oppo – bude sa vysúvať. Okrem toho vo videu, ktoré odhalilo túto vlastnosť sme mohli vidieť aj diódu, ktorá bola schovaná v kovovom rámčeku lemujúcom displej zariadenia.

Tip pre vás  Toto sú nové Xiaomi Huami Amazfit Verge 2 chytré hodinky s podporou eSIM a monitoringom EKG
Zdroj: Youtube (XiaomiToday.com)

Zdroj: XioamiToday.com, vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close