SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Mix 3 by sa mohol už čoskoro oficiálne predávať v Európe

Koncom októbra sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila smartfón Mi Mix 3. Prvý smartfón s 10GB RAM.

Smartfón ako sa očakávalo priniesol viacero  noviniek, napríklad edge-to-edge displej  pokrývajúci až 93,4% prednej strany zariadenia, vysúvaciu selfie kamerou, jeden z najlepších fotoaparátov na trhu, nadpriemerný výkon a takto by sme mohli pokračovať.

Xiaomi Mi Mix 3 by sa mohol začať predávať v Európe už o pár dní

Xiaomi Mi Mix 3 už je niekoľko dní v oficiálnom predaji, avšak len v domovskej krajine, teda v Číne. Najnovšie správy hovoria o tom, že smartfón by sa mohol oficiálne dostať do predaja aj v Európe. S informáciami prišiel jeden z používateľov Reddit fóra, ktorý dostal takú odpoveď  z nemeckého Amazonu.

Zdroj: Reddit

Ako môžete vyššie čítať tak smartfón by sa mohol oficiálne začať predávať už o pár dní, 1. decembra. Budeme s napätím sledovať či sa tak aj stane. Pevne však veríme, že smartfón sa do oficiálneho predaja v Európe dostane čo nevidieť. Veď predsa prichádzajú Vianoce a bola vy škoda pre Xiaomi nevyužiť toto obdobie.

Zdroj: Reddit, úvodný obrázok: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Huawei našiel spôsob ako spraviť smartfón s trojitým displejom
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close