SpravodajstvoXiaomi

Rýchlosť sťahovania zariadenia Xiaomi Mi Mix 3 5G presiahla 1000mb/s. Celovečerný film vo 4K kvalite by ste tak stiahli za pár sekúnd

Spoločnosť Xiaomi nie tak dávno predstavila svoj prvý 5G smartfón, Xiaomi Mi Mix 3 5G, ktorý sa dostal do predaja na európskom trhu len pred niekoľkými dňami.

Počas včerajšieho dňa sme Vám priniesli report, v ktorom popredný manažér spoločnosti, Wang Xiang, ukázal bezproblémové streamovanie videa prostredníctvom 5G siete v 8K rozlíšení. Nebola však spomenutá maximálna prenosová rýchlosť.

Dnes, marketingový riaditeľ spoločnosti, Qi Zhinyuan, zdieľal na internete fotografiu, ktorá ukazuje prenosovú rýchlosť v plnej kráse – 1026mb/s.

Xiaomi Mi Mix 3 5G prenosova rychlost
Zdroj: via Gizchina.com

Len pre zaujímavosť, veľkosť celovečerného filmu v 4K kvalite môže bezproblémovo presahovať 10 a viac Gigabajtov. So štandardným internetom, ktorý má väčšina nás doma (50mb/s) by ste ho sťahovali približne 2 hodiny. V prípade sťahovania prostredníctvom 5G siete za podmienky rovnakej ako st emohli vidieť vyššie, by ste film stiahli približne za 10 sekúnd.

Zdroj: via Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close