Xiaomi

Xiaomi Mi Mi 3 nebude lacnou záležitosťou. Na druhej strane to bude smartfón nabitý technológiami

Predstavenie smartfónu Xiaomi Mi Mix 3 sa pomaly, ale isto blíži. Dočkať by sme sa ho mali 15. septembra na kedy naplánované jeho oficiálne predstavenie. Podľa očakávaní jeho hlavnými konkurentmi z pohľadu pomeru displeja k prednej strane zariadenia by mali byť smartfóny Vivo NEX či OPPO Find X.

Najnovšie sa dostali von niektoré špecifikácie zariadenia ako aj cenovka, ktorá smartfón bude radiť medzi drahšie zariadenia, ale stále dostupné high-end smartfóny.

Xiaomi Mi Mix 3 ponúkne Quick Charge 4.0 ako aj skener odtlačkov prstov v displeji

Podľa uniknutého screenshotu Xiaomi Mi Mix 3 by mal stáť 3899 Yuanov čo je po prepočte zhruba 570$, resp. niečo málo nad 490€. Do úvahy treba brať aj to, že smartfón má byť exkluzívne dostupný pre čínsky trh čo znamená, že v prípade záujmu si za neho záujemcovia z iných regiónov budú musieť ešte niečo priplatiť.

Xiaomi Mi Mix 3 cena
Zdroj: wccftech.com

Hoci cenovka zariadenia bude patriť medzi vyššie tak na druhej strane smartfón ponúkne na oplátku aj adekvátne parametre. Zariadenie by malo disponovať OLED panelom od Samsungu s rozlíšením 2880 x 1440 bodov. Čerešničkou na torte je implementácia skenera odtlačkov prstov priamo v displeji. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Qualcomm Snapdragon 845, ktorému by malo sekundovať 6GB RAM. Zariadenie by malo zároveň disponovať aj technológiou Quick Charge 4.0. Vode odolnosť zariadenia je však otázna, dôvodom je očakávaná vysúvacia kamera vo vrchnej časti zariadenia.

Zdroj: wccftech.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Mi Mi 3

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close