Xiaomi

Čína opäť cenovo prekvapuje. Ponúka Xiaomi Mi Max 3 s cenovkou, ktorá nemá konkurenciu!

Keď sa povie Xiaomi tak mnohých napadnú lacné, dostupné a hlavne výkonné zariadenia a nijak inak tomu nie je ani v tomto prípade. Vďaka exkluzívnej spolupráci s e-shopom Lightinthebox.com sme si pre teba pripravili zľavu, ktorej sa ťažko odoláva.

Xiaomi Mi Max 3 nájdeš tu. PS: nezabudni na zľavový kupón „LBMIMAX364“

Dnes sme si pre teba pripravili akciovú ponuku na smartfón Xiaomi Mi Max 3, ktorý už asi ako tušíš patrí medzi tie „väčšie“ zariadenia. Ponúka totiž veľký 6,9“ displej s FULL HD+ rozlíšením (2160 x 1080 bodov) a pomerom strán 18:9. Čerešničkou na torte je, že displej pokrýva zhruba 80% prednej strany. Znamená to, že telo smartfónu je v skutočnosti o niečo „menšie“ ako v prípad neminuloročných smartfónov z tejto kategórie zariadení – 176,2 x 87,4 x 8 mm. V hornej brade zariadenia nájdeme ešte okrem senzorov (napr. Senzor okolitého svetla) selfie kameru s 8MPx rozlíšením (Samsung S5K4H7, 1.12μm. f/2.0).

Zdroj: Youtube (TechBeans)

Zadná kovová strana zariadenia okrem jednoduchého dizajnu vychádzajúceho z dobre známych línií Xiaomi ponúka dvojicu fotoaparátov 12MPx (Samsung S5K2L7, 1.40μm, f/1.9) a 5MPx (Samsung S5K5E8), blesk, skener odtlačkov prstov a logo umiestnené v spodnej časti zariadenia. Kamera smartfónu ponúka možnosť natáčania vo 4K kvalite, podporu HDR, AI technológie, automatické ostrenie či rozpoznávanie tváre.

Zdroj: Youtube (TechBeans)

O výkon sa stará 8-jadrový procesor Snapdragon 636, ktorému seunduje 4GB RAM64GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia až do 256GB. Pri hrách či náročnejších úlohách využijete grafický čip Adreno 509. Smartfón ponúka ešte veľkú 5500mAh batériu, ktorú je možné využívať vďaka reverzibilnému nabíjaniu aj ako power bank.

Tip pre vás  Predobjednaj si úplne nový fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 už dnes! V predpredaji ho môžeš mať už za 33,57 eur
Zdroj: produktová fotografia

Čo sa týka konektivity tak ako býva u Xiaomi zvykom tak smartfón ponúka duálny slot pre SIM kartu, USB Type – C výstup (s podporou technológie Quick Charge 3.0),  Bluetooth 5.04G/LTE podporu či stále viac vytrácajúci sa 3,5 jack pre audio rozhranie.

Aktuálne sa smartfón predáva za 241,91€, ale vďaka exkluzívnemu kupónu „LBMIMAX364“, ktorý aktivuješ v košíku cenu stlačíš o ďalších cca 20€. PS: prostredníctvom dopravy Priority Line sa vyhneš dodatočným poplatkom v podobe CLA.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Max 3 nájdeš tu. PS: nezabudni na zľavový kupón „LBMIMAX364“

Zdroj: vlastný, TS

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close