Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Fold sa objavil na ďalšom videu. Už sa ho nevieme dočkať!

Niekoľko týždňov dozadu, aby sme boli presný, 23. januára 2019 sme mohli po prvýkrát vidieť koncept skladateľného smartfónu od spoločnosti Xiaomi. Zdieľal ho samotný CEO spoločnosti na sociálnej sieti Weibo. Čerešničkou na torte bolo, že telefón je možné zložiť v dvoch bodoch. Na najnovšie video poukázal portál XiaomiToday.it.

Xiaomi Mi Fold

Ako už asi tušíte podľa názvu článku, tak zariadenie Xiaomi Mi Fold sa objavilo opäť raz na niekoľko sekundovom videu. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Nevieme ako Vy, ale my sme sa do tohto telefónu doslova zamilovali. Aj napriek krátkosti je video zaujímavé z viacerých uhľov pohľadu, okrem samotného dizajnu možno poukázať ešte na podporu dotykových gest, ktorá podľa všetkého nebude chýbať. Napríklad, vo videu možno vidieť funkčnosť prechodu medzi aplikáciu a hlavnou obrazovkou.

Jediné čo sa dá vytknúť zariadeniu je jeho hrúbka, ktorá sa zdá byť o niečo väčšia ako je štandard. Možno však povedať, že aj napriek tomu mnoho používateľov by tento nedostatok spoločnosti Xiaomi odpustilo, minimálne kvôli pocitu telefónu a tabletu v jednom.

Zdroj: XiaomiToday.it, úvodný obrázok: Youtube (Xiaomishka)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Mi Fold

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close