Xiaomi

Xiaomi Mi CC9 prinesie 32MP selfie kameru. Odhaľuje to najnovší poster

Xiaomi Mi CC9 smartfón prinesie 32MP selfie kameru. Prezrádza to najnovší poster uverejnený samotnou spoločnosťou

Predstavenie novej kategórie zariadení z kuchyne Xiaomi je pomaly na spadnutie. Už 2. júla majú byť predstavené nové smartfóny CC (Chic & Cool).

Najnovšie spoločnosť Xiaomi prezrádza ďalšie informácie ohľadne chystaných zariadení. Na sociálnej sieti Weibo. Upozorňuje na to portál gsmarena.com. Xiaomi na sociálnej sieti povedalo, že predná 32MP kamera príde s vylepšením Beauty módom, ktorý prinesie „obnovenú prirodzenú textúru pokožky“ a „zaznamená krásu každého okamihu“.

Xiaomi Mi 9CC smartfon s 32MP selfie kamerou
Via GSMArena.com

V každom prípade aj naďalej čakáme na ďalšie špecifikácie ako sú parametre batérie, čipovej výbavy, a podobne, ktoré doteraz neboli oficiálne komunikované. Pevne veríme, že „marketingové“ komentáre spoločnosti sa na koni dňa premenia aj do reálnych kontúr, a že telefón ponúkne zaujímavé parametre s atraktívnou cenovkou.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close