Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi CC9 a Mi CC9e sa objavili v predaji. Záujemcovia za ne zaplatia viac, ako bolo iniciované

Reálne ceny zariadení Xiaomi Mi CC9 a Xiaomi Mi CC9e sú vyššie ako bolo iniciované. Záujemcovia si priplatia približne 1/3

Spoločnosť Xiaomi pár dní dozadu predstavila nové zariadenia z  rady Mi CC,   za ktorými stojí spoločnosť Meitu. Konkrétne boli predstavené smartfóny Xiaomi Mi CC9 a  Mi CC9e. Počas predstavenia spoločnosť iniciovala, že drahšie zo zariadení (CC9) vo verzii 6GB/128GB bude stáť približne 260€. V prípade CC9e zariadenia záujemcovia mali  za smartfón zaplatiť vo verzii 6GB/64GB 180€. Realita je však iná.

Xiaomi Mi CC9  a  Mi CC9e sa objavili v predaji

Medzi prvými obchodmi, ktoré začali listovať zariadenia v  ponuke sú známe zahraničné obchody GearBest.com a Geekbuying.com, ktoré smartfóny ponúkajú o niečo drahšie ako bolo iniciované. Konkrétne, GearBest.com predáva CC9 verziu zariadenia za 399€. V prípade e-shopu Geekbuying, zariadenie je možné zakúpiť „len“ za 339€. Lacnejšiu verziu  zariadenia CC9e GearBest.com ponúka  od 293€  a  Geekbuying.com od 230€. V   prípade CC9e verzie  smartfónu  bohužiaľ však nehovoríme o 128GB verzii, ale len o 64GB. 128GB verziu e-shopy aktuálne ešte nelistujú vo svojej ponuke.

Druhým dychom však treba dodať, že v  najbližších týždňoch možno očakávať mierne padnutie cien, ale ťažko predpokladať ich prepad o 1/3, aby sa dotkli iniciovaných cenoviek. V každom prípade sa jedná o skvelý pomer ceny:výkon, ale na druhej strane, reálne ceny môžu byť pre mnohých sklamaním.   A to hlavne keď sa približujú k cene vlajkovej lodi Xiaomi Mi 9.

Rozmýšľate niekto nad kúpou týchto smartfónov?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Mi CC9 Xiaomi Mi CC9e

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close