SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Band 6: Ide o predajný trhák, či prepadák? Xiaomi zdieľalo štatistiky!

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6 opäť valcuje trh.

Rok čo rok môžeme počuť o tom, ako Mi Band náramky sú najpredávanejším kúskom nositeľnej elektroniky vo svojej kategórii. Ako je tomu však v tomto roku? 

Spoločnosť Xiaomi predstavila fitness náramok Mi Band 6 29. marca, teda približne 2 mesiace dozadu. Náramok prišiel s viacerými vylepšeniami v porovnaní s predošlou generáciou Mi Band. Išlo napríklad o väčší displej hoci celková veľkosť náramku zostala rovnakou, možnosť merania saturácie kyslíka v krvi, podpory väčšieho množstva športových režimov a podobne. Otázkou však zostáva, či pri pohľade na nové funkcie a vlastnosti náramku, sú vylepšenia natoľko atraktívnymi, aby oslovili nových zákazníkov a rovnako motivovali vlastníkov starších generácií Mi Band, aby spravili upgrade svojho zariadenia.

Mi Band 6 opäť valcuje trh

Najnovšie spoločnosť prostredníctvom sociálnej siete Weibo zdieľala štatistiky odhaľujúce počet predaných kusov Mi Band 6 náramku. Ešte v apríli tohto roka spoločnosť prezradila, že sa jej podarilo predať 1 miliónov kusov tohto zariadenia. Najnovšie štatistiky ukazujú, že záujem o náramok neutíchol. Dôvodom je, že spoločnosť hlási, že sa jej podarilo prekonať hranicu 3 miliónov predaných kusov. 

Xiaomi Mi Band 6_predaje fitness naramku
Zdroj: Xiaomi

Zároveň treba dodať, že predajné čísla zahrňujú predaje nielen naprieč domácim, ale aj globálnym trhom. Rovnako treba povedať, že cena Mi Band 6 náramku sa v súčasnosti pohybuje niekde na úrovni od 37€ do 45€ a to aj v našich končinách.  Pri pohľade na špecifikácie náramku ide tak o jedno z najzaujímavejších zariadení svojho druhu na trhu.

Podľahli ste aj vy tomuto fitness náramku, prípadne plánujete jeho kúpu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close