SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Band 5: Takto by mohol vyzerať finálny vzhľad fitness náramku

V kóde aplikácie Mi Wear sa objavili časti odkazujúcu na náhľady neznámeho náramku. Pravdepodobne ide o Mi Band 5

Pred niekoľkými dňami sa objavili informácie, že Xiaomi Mi Band 5 by mal podporovať hlasovú asistentku Alexa a meranie hladiny kyslíka v krvi (SpO2). Dnes sa objavili informácie o vzhľade náramku.

Xiaomi Mi Band 5: Pozrite si vzhľad pripravovaného fintess náramku

Pred niekoľkými týždňami sa objavili prvé fotografie pripravované Mi Band 5 náramku, ktoré však neskôr boli zo strany spoločnosti negované. Portál xda-developers.com poukazuje na časť kódu Mi Wear aplikácie, ktorá v sebe schováva grafické znázornenie zatiaľ dvoch neznámych náramkov, ktoré sú si dizajnovo veľmi podobnými. Zároveň treba dodať, že pár dní dozadu sa spomínali dve verzie náramku Mi Smart Band 5 (XMSH11HM) a Mi Band 5 (XMSH10HM), pričom Pro verzia by mala disponovať hlasovým asistentom.

Ako môžete vidieť vyššie, tak náramky sa dizajnovo nesú v duchu produktovej rady zariadení Mi Band, čo naznačuje, že by mohlo ísť o nadchádzajúcu generáciu náramku. Okrem toho náhľad odkrýva aj modrý kruh, ktorý je symbolom hlasovej asistentky Alexa, o ktorej sa hovorilo pred niekoľkými dňami. Dostupná by mala byť na globálnom trhu. V prípade domácej Číny sa očakáva hlasová asistentka XiaoAI. Tá bola však už dostupná aj v prípade modelu Mi Band 4.

V kóde aplikácie boli tiež zaznamená časti  odkazujúce na sledovanie svetového času, kalendáru, menštruačného obdobia, ako aj doplnky vo forme meditačného vedenia, a možností sledovania viacerých športových aktivít, ako sú napríklad eliptické stroje, veslárske stroje, a ďalšie.

Medzi ďalšími očakávanými funkciami je aj indikátor PAI (Personal Acitivty Intelligence), ktorý nájdeme vo viacerých chytrých hodinkách značky Amazfit. Ide o indikátor, ktorý monitoruje fyzický stav tela. Mnoho expertov hovorí, že ak padne tento indikátor pod hodnotu 100 bodov, tak človek môže mať do budúcnosti nábeh na rôzne zdravotné problémy. Zároveň sa očakáva, že displej náramku podrastie z 0,95“ na 1,2“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close