Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Band 5: Poznáme dátum predstavenia

K predstaveniu náramku by mal dôjsť už o pár dní

Xiaomi Mi Band 5 je fitness náramok, na ktorý mnohí z nás netrpezlivo čakajú. Dôvodom je, že ide o najočakávanejší fitness náramok tohto roka. Dlhšiu dobu sa špekulovalo, kedy bude náramok predstavený. Spomínal sa ako tento mesiac, tak aj „neskorší“ termín, ktorý však nebol nikdy bližšie špecifikovaný. Vyzerá to tak, že k ich predstaveniu nakoniec dôjde už o pár dní. Na tému upozorňuje portál Gizchina.com.

Verejný profil Xiaomi Mall na sociálnej sieti WeChat zdieľal pred niekoľkými hodinami reklamný plagát, ktorý informuje verejnosť, že k predstaveniu náramku dôjde už 11.6.2020, teda o rovných 10 dní.

Xiaomi Mi Band 5_predstavenie
Via Gizchina.com

Doterajšie úniky informácií medzičasom odhalili aj dizajn náramku, ktorý sa nebude výrazne odlišovať od súčasnej generácie. Nižšie si môžete pozrieť náhľady, ktoré pochádzajú z aplikácie Mi Wear. Okrem iného obrázky obsahujú aj logo hlasovej asistentky Alexa od spoločnosti Amazon, ktorá by sa mala dostať do verzie náramku určeného pre medzinárodný trh.

Xiaomi Mi Band 5
Zdroj: KashaMalaga (Twitter)

Jedna z ďalších očakávaných funkcií je podpora merania saturácie kyslíka v krvi (SpO2), či podpora PAI / Personal Acitivty Intelligence (ide o indikátor, ktorý meria fyzický stav tela). Okrem iného by mal náramok podporovať ďalších 5 nových športov. Konkrétne eliptické cvičenie, veslársky stroj, švihadlo a vnútorné bicyklovanie. Celkový počet podporovaných športov by mal narásť na 11.

Ďalej sa spomína, že Mi Band 5 náramok bude disponovať aj spúšťou fotoaparátu. Síce nejde o funkciu, ktorá by bola exkluzívnou, tak z nejakého dôvodu ju doteraz séria náramkov Mi Band neobsahovala.

Verzia Xiaomi Mi Band 5 NFC je v súčasnosti označovaná kódovým menom „Kong Ming H“. Odhalila to najnovšia analýza aplikácie Xiaomi Wearable.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close