NávodyXiaomi

Xiaomi Mi Band 4: Skryté funkcie, s ktorými rozšírite využiteľnosť fitness náramku

Pozrite si niekoľko tipov a trikov k fitness náramku Xiaomi Mi Band 4, prostredníctvom ktorých rozšírte možnosti ich využitia.

Niekoľko dní dozadu sme Vám priniesli recenziu na Xiaomi Mi Band 4 fitness náramok, v  rámci ktorej sme Vám spotredkovali skúsenosti s ich používaním. Dnes sme sa rozhodli, že Vám prinesieme niekoľko tipov a trikov, s ktorými dokážete rozšíriť funkcionality náramku.

Navigácia v Mi Band náramku

Prvou aplikáciou, ktorú by sme Vám radi dali do pozornosti je Mi Maps SmartBand, ktora poskytuje možnosť navigácie prostredníctvom fitness náramku. Po stiahnutí aplikácie ju je potrebné otvoriť a vybrať si náramok, ktorý používate (pozn. redakcie: kompatibilná je aj s ďalšími náramkami od Xiaomi). Následne vám vyskočí informácia ako aplikácia funguje. V ďalšom kroku budete musieť aplikácii udeliť systémové oprávnenia. Potom je potrebné otvoriť aplikáciu Mi Fit a povoliť aplikácii Mi Maps SmartBand posielanie notifikácii. Hotovo.

Mi Maps SmartBand
Mi Maps SmartBand
Developer: SmartWatchCenter
Price: 0,79 €

Nestačia Vám možnosti prispôsobenia rozhrania náramku?

Mi Band4 – WatchFace for Xiaomi je aplikáciou, ktorá rozširuje možnosti prispôsobenia úvodnej obrazovky náramku. Dostupná je zadarmo.  Funguje na jednoduchom princípe. Z rozhrania aplikácie si stiahnete Vami zvolenú tému, ktorú následne zmeníte pomocou aplikácie Mi Fit.

Zhasnutie displeja

Vedeli ste, že pomocou prekrytia displeja ho zhasnete? Hoci sa nejedná o  prevratnú funkciu, ale  je lepšie o nej vedieť, ako keby ste ju nepoznali.

Uzamknutie hodiniek pomocou hesla

Vedeli ste, že môžete váš Mi Band 4 náramok uzamknúť pomocou hesla? Po otvorení aplikácie Mi Fit kliknite na ikonku svojho profilu > potom na náramok Mi Band 4 > následne na položku Lab, v  ktorej nájdete možnosť nastavenia hesla.

Používajte Mi Band 4 ako ovládač kamery v telefóne

Áno, Mi Band 4 môžete používať aj ako ovládač pre kameru v telefóne. Všetko čo k tomu potrebujete je aplikácia nižšie. Po jej nainštalovaní vás vyzve k udelenie oprávnení. Následne stačí  v smartfóne otvoriť kameru a vo fitnes náramku aplikáciu prehrávania hudby. Následne snímky môžete vytvárať pomocou tlačidla Prehrať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close