SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Predobjednaj si úplne nový fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 už dnes! V predpredaji ho môžeš mať už za 33,57 eur

Úplne nový inteligentný fitness náramok Xiaomi Mi Band 4, ktorý bol oficiálne predstavený len pred niekoľkými hodinami, sa dostáva oficiálne do predaja. V spolupráci so zahraničným e-shopom Geekbuying.com vám prinášame naozaj exkluzívnu predpredajovú akciu na úplnú novinku z výrobne Xiaomi, ktorú si jednoducho nesmieš nechať ujsť. Úplne nový Xiaomi Mi Band 4 môže byť totižto tvoj už za fantastických 33,57 eur!

Jedinečnú akciu na úplne nový náramok Mi Band 4 nájdeš tu

Xiaomi Mi Band 4, nová generácie fitnes náramku

Zdroj: produktová fotografia

Mi Band 4 fitnes náramok ponúka o 39,9% väčší displej, ktorý tentokrát využíva farebný AMOLED displej. Pokrytý je zároveň ochranným sklíčkom, takže sa oň nemusíte báť ani pri vykonávaní o čosi náročnejších fyzických aktivít. 

Používatelia sa ďalej môžu tešiť na odolnosť voči vode to 5ATM (50 metrov)Upgradom prešli aj senzory, tých aktuálne v hodinkách nájdeme celkovo 6 a sú schopné snímať viacero rôznych typov športov. Napríklad viacero foriem plávania, ako je na voľný štýl, motýlik, kraul a podobne. Nechýba samozrejme ani podpora monitorovania športov ako je beh, cvičenie, jazda na bicykli a ďalšie. 

Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou novinkou je podpora Xiao AI asistenta, prostredníctvom ktorého je možné ovládať IoT produkty z kuchyne Xiaomi, hudbu, a ďalšie veci pomocou hlasových povelov ako aj gest. Majiteľov predošlých generácií náramku Xiaomi Mi Band určite poteší aj zachovaná skvelá výdrž až 20 dní v pohotovostnom režime, ktorú zabezpečuje batéria s kapacitou až 135mAh. 

Tip pre vás  Huawei ohlasuje, že má viac ako 40 kontraktov na vybudovanie 5G siete naprieč 30 regiónov sveta

Nakoniec sa dostávame ku tej najpodstatnejšej informácií a tou je cena. Ako sme už spomínali na začiatku, Mi Band 4 je úplnou horúcou novinkou, no vďaka špeciálnemu zľavovému kupónu 3ZKIICP7 si môžete náramok predobjednať už za fantastických 33,57 eur s bezplatnou dopravou. Poznámka redakcie: keďže sa jedná o úplne nový produkt, e-shop ponúka iba čínsku verziu zariadenia. Tá je ale po hardvérovej stránke úplne totožná s globálnou verziou, jediný rozdiel je iba v balení zariadenia. Čínska verzia taktiež podporuje všetky svetové jazyky. 

Jedinečnú akciu na úplne nový náramok Mi Band 4 nájdeš tu

Mimochodom, už o pár dní bude prebiehať na e-shope Geekbuying výpredaj ku príležitosti 7. výročia spoločnosti.

Oslávte 7. výročie e-shopu Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close