Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier 3C – kompaktná domáca čistička vzduchu s HEPA filtrom a šialene nízkou cenou

Dokonale čistý a svieži vzduch aj vo veľkomeste? Riešením môže byť čistička vzduchu s kvalitnou filtráciou a dostatočným výkonom.

Kvalitná čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C behom niekoľkých minút zmení vzduch vo vašej domácnosti na nepoznanie. Ste alergik, bývate v rušnom a prašnom prostredí, poprípade bojujete s nepríjemným zápachom? Práve tieto neduhy môžete vyriešiť práve čističkou vzduchu, ktorú si ihneď zamilujete. 

Xiaomi Mi Air Purifier 3C už za 84,25 eur nájdete na Geekbuying.com

Vysoko efektívny filtračný systém

Stavebným kameňom a základom každej čističky vzduchu je filtračný systém. V tomto prípade zvolil výrobca trojvrstvové filtračné jadro s HEPA filtrom. Filter tak dokáže efektívne čistiť vzduch od väčších nečistôt ako vlasy a chlpy, no aj od úplne miniatúrnych častíc ako patogény, baktérie, vírusy a alergény. Pokročilý filtračný systém garantuje až 99,97% elimináciu všetkých spomenutých častíc, takže praví alergici budú cítiť rozdiel naozaj ihneď. 

xiaomi mi air purifier 3c 3
Zdroj: Geekbuying

Dôležitým údajom pri filtrácii je aj výkon samotnej čističky. Tá totižto musí pohodlne zvládať filtrovať vzduch aj vo veľkých miestnostiach, či dokonca v celom menšom byte. V tomto prípade dokáže čistička prefiltrovať vzduch s objemom až 320 m3 za jednu hodinu. Teoreticky si tak pokročilý 360-stupňový systém cirkulácie vzduchu poradí aj s miestnosťami s rozlohou až 106 m2.

Inteligentné sledovanie kvality vzduchu

xiaomi mi air purifier 3c 2
Zdroj: Geekbuying

Čistička Xiaomi Mi Air Purifier 3C zrejme ulahodí aj oku náročných zákazníkov, ktorí hľadajú nenápadné zariadenie vhodné aj do modernej domácnosti. Vďaka minimalistickému dizajnu tak táto čistička dizajnovo určite spĺňa všetky očakávania. Môže za to nie len minimalistické biele vyhotovenie, ale aj šikovný zabudovaný LED displej zobrazujúci všetky potrebné informácie o vzduchu vo vašej domácnosti. Nájdete na ňom napríklad aj malé LED indikátory upozorňujúce na kvalitu vzduchu. V prípade, že dôjde k rapídnemu zhoršeniu kvality ovzdušia, budete o tom včas informovaní. 

Šikovná mobilná aplikácia

xiaomi mi air purifier 3c mobilna aplikacia mi home
Zdroj: Geekbuying

Keďže sa jedná o inteligentné zariadenie z kuchyne Xiaomi, môžete sa spoľahnúť na bezproblémovú konektivitu s hlasovými asistentmi, či smartfónom. K dispozícii je priamo mobilná aplikácia Mi Home, ktorú zrejme väčšina fanúšikov tohto čínskeho výrobcu už dobre pozná. Aplikácia v prípade prepojenia s čističkou vzduchu umožňuje ovládanie na diaľku, neustály monitoring kvality vzduchu, či nastavenie inteligentného zapínania a vypínania. 

Xiaomi Mi Air Purifier 3C už za 84,25 eur nájdete na Geekbuying.com

Čističku Xiaomi Mi Air Purifier 3C aktuálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „MIAIR3C“ totižto zrazíte jej cenu na skvelých 84,25 eur. Už tradične, produkt je dodávaný z európskeho skladu bez ďalších poplatkov. Vyhnete sa tak aj zbytočnostiam ako clo alebo DPH. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close