SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A3 s OS Android One bude disponovať 48MP kamerou

Xiaomi Mi A3 smartfón bude disponovať kamerou s rozlíšením 48-megapixelov. Prezrádza to FCC certifikácia

Xiaomi pracuje na ďalšom zariadení s operačným systémom Android One, teda s  čistým Androidom. Podľa FCC certifikácie sa bude môcť zariadenie pochváliť kamerou s rozlíšením 48-megapixelov.

O samotnom zariadení aktuálne toho moc nevieme. Aktuálne poznáme len kódové označenie „M1906F9SH“ a  to, že zariadenie by malo disponovať trojicou kamier, pričom jedna z nich bude mať rozlíšenie 48-megapixelov a prívlastok AI. Aby sme ešte nezabudli, zariadenie by malo mať implementovaný skener odtlačkov prstov v displeji.

Zdroj: Gizchina.com

Momentálne sa o  smartfóne nevie ani kedy bude oficiálne predstavený. Špekulovalo sa, že sa tak stane v priebehu tohto mesiaca vzhľadom na to, že predošlá generácia bola oznámená práve v tomto období. Na druhej strane, len pred niekoľkými dňami spoločnosť Xiaomi predstavila novú produktovú radu zariadení CC9, za ktorou stojí výrobca smartfónov Meitu. Preto treba brať informácie týkajúce sa predstavenia Mi A3 zariadenia v tomto období s rezervou.

Na tému upozornil portál Gizchina.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close