SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A3 pravdepodobne dostane do vienka nie 2, ale hneď 3 kamery

Na sociálnej sieti Twitter, spoločnosti Xiaomi (India) sa objavil počas včerajšieho dňa teaser, ktorý naznačuje, že Xiaomi už čoskoro predstaví nový smartfón s 3 hlavnými kamerami umiestnenými v zadnej stene. Otázniky však vyvolávajú ďalšie 3 kamery, ktoré sú zobrazené na teasere (2 + 1). Upozornil na to portál Gizinfo.com.

Manu Kumar Jain, CEO Xiaomi India zároveň uverejnil status, v ktorom píše, že už čoskoro bude predstavené nové zariadenia, ktoré bude v prvej vlne exkluzívne dostupné len prostredníctvom Flipkartu (pozn. redakcie: Flipkart je obdobný online e-shop ako ebay.com).

Očakávane špecifikácie zariadenia Xiaomi Mi A3

Mnoho fanúšikov spoločnosti má veľké očakávania od zariadenia Xiaomi Mi A3. Dôvodom sú predošlé modely, ktoré si našli domov u miliónoch zákazníkov.

Očakáva sa, že zariadenie by malo priniesť 6,3“ Color IPS LCD displej s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Smartfón by mal byť ďalej poháňaný procesorom strednej triedy od spoločnosti Qualcomm, konkrétne modelom Snapdragon 710 v kombinácií so 4GB RAM a 64GB úložným priestorom. Okrem toho sa spomína 48MP hlavná kamera.

Predpoklad predstavenia zariadenia je v priebehu júla. Cenovo by mal stáť 15990Rs, teda približne 200€. Samozrejmosťou má byť čistá verzia operačného systému Android vo verzii 9.0.

Zdroj: Twitter Via Gizinfo.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close