SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A3 pravdepodobne dostane do vienka nie 2, ale hneď 3 kamery

Na sociálnej sieti Twitter, spoločnosti Xiaomi (India) sa objavil počas včerajšieho dňa teaser, ktorý naznačuje, že Xiaomi už čoskoro predstaví nový smartfón s 3 hlavnými kamerami umiestnenými v zadnej stene. Otázniky však vyvolávajú ďalšie 3 kamery, ktoré sú zobrazené na teasere (2 + 1). Upozornil na to portál Gizinfo.com.

Manu Kumar Jain, CEO Xiaomi India zároveň uverejnil status, v ktorom píše, že už čoskoro bude predstavené nové zariadenia, ktoré bude v prvej vlne exkluzívne dostupné len prostredníctvom Flipkartu (pozn. redakcie: Flipkart je obdobný online e-shop ako ebay.com).

Očakávane špecifikácie zariadenia Xiaomi Mi A3

Mnoho fanúšikov spoločnosti má veľké očakávania od zariadenia Xiaomi Mi A3. Dôvodom sú predošlé modely, ktoré si našli domov u miliónoch zákazníkov.

Očakáva sa, že zariadenie by malo priniesť 6,3“ Color IPS LCD displej s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Smartfón by mal byť ďalej poháňaný procesorom strednej triedy od spoločnosti Qualcomm, konkrétne modelom Snapdragon 710 v kombinácií so 4GB RAM a 64GB úložným priestorom. Okrem toho sa spomína 48MP hlavná kamera.

Tip pre vás  Google sleduje všetky Vaše online nákupy, ten sa však bráni, že ich nevyužíva vo svoj prospech. Na tomto odkaze si ich pozriete

Predpoklad predstavenia zariadenia je v priebehu júla. Cenovo by mal stáť 15990Rs, teda približne 200€. Samozrejmosťou má byť čistá verzia operačného systému Android vo verzii 9.0.

Zdroj: Twitter Via Gizinfo.com

 

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close