Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Mi A3: Najdostupnejší smartfón so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji je aktuálne o 1/3 lacnejší

Xiaomi Mi A3 s čistým Androidom a so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji je aktuálne dostupný za skvelú cenu.

Modely smartfónov od spoločnosti Xiaomi patria medzi žiadanejšie, a to z dôvodu, že ponúkajú funkcie ktoré by sme len ťažko hľadali v zariadeniach s obdobnou cenovkou, a zároveň ich vyhotovenie je na vyššej úrovni. Dobrým príkladom je aj nedávno predstavený smartfón Xiaomi Mi A3, ktorého hlavným lákadlom je skener odtlačkov prstov umiestnený v  displeji zariadenia.

Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3 je dostupný za historicky najlepšiu cenu

Ako sme v  úvode naznačili, tak smartfóny od spoločnosti Xiaomi sa vyznačujú skvelým pomerom cena / výkon. Inak tomu nie je ani v tomto prípade. Aktuálne sa smartfón Xiaomi Mi A3 predáva tesne pod hranicou 195€.  Čerešničkou na torte je možnosť  dopravycez  EU Priority Line, prostredníctvom ktorej sa vyhnete ďalším poplatkom v  podobe doplácania DPH či CLA.

Xiaomi Mi A3 smartfon
Zdroj: fonearena.com

Smartfón ponúka 6,08“ AMOLED HD+ displej, ktorý sa okrem 32MP selfie kamery môže pochváliť aj implementovaným skenerom odtlačkov prstov v  displeji a vysokým pomerom displeja ku hranám zariadenia.

Xiaomi Mi A3_displej
Zdroj: produktová fotografia

Čistý Android

Telefón je poháňaný 8-jadrovým procesorom Qualcom Snapdragon 655, ktorý je určený pre stredne náročného používateľa. O  multitasking sa stará 4GB RAM v kombinácii so 64GB úložným priestorom. Smartfón je ďalej vybavený veľkou batériou s kapacitou 4030mAh s podporou rýchleho nabíjania do 18W. Mimochodom, z  pohľadu softwaru je smartfón vybavený čistým Androidom bez ďalších nadstavieb.

Xiaomi Mi A3_bateria
Zdroj: produktová fotografia

Na zadnej strane zariadenia nájdeme ešte trojicu kamier s vysokým rozlíšením. Hlavný snímač v tomto prípade disponuje rozlíšením 48-megapixelov a svetelnosťou f/1.79, dopĺňa ho širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 8-megapixelov a svetelnosťou f/2.2 a uhlom záberu až 118 °. Tretí hĺbkový senzor disponuje rozlíšením 2-megapixely. Vo výsledku okrem kvalitných fotografií, si tak smartfón poradí aj so 4K videami.

Xiaomi Mi A3


Pozn. redakcie: smartfón sa za štandardných podmienok predáva približne za 290€. Zľava je platná ku dňu publikovaniu článku a  je časovo obmedzená.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close