fbpx
Xiaomi

Xiaomi Mi A2 dostáva aktualizáciu, ktorá vylepšuje kameru

Xiaomi Mi A2 je smartfón, ktorý bol oficiálne predstavený len nedávno. O zákazníkov bojuje pritom nie len atraktívnou cenou, ale výbavou. Najnovšie Xiaomi vydalo aktualizáciu pre tento smartfón, ktorá prináša okrem bezpečnostných záplat aj vylepšenia hlavnej kamery.

Konkrétne vylepšenia sa týkajú natáčania videí, ktoré pri FULL HD kvalite dostávajú podporu až 60 snímok za sekundu (fps). Okrem toho po novom kamera ponúka aj elektronickú stabilizáciu obrazu.

systemova aktualizacia xiaomi mi a2 ktora vylepsuje kameru
Zdroj: gsmarena.com

V prípade ak máte smartfón zakúpený a aktualizáciu vám automaticky nevybehla tak ju môžete vyvolať manuálne prostredníctvom cesty Systém > Systémové aktualizácie > Skontrolovať aktualizácie.

Zdroj: gsmarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close