Xiaomi

Kráľa strednej triedy Xiaomi Mi A2 môžeš získať v lákavej cene

Ak bažíš po novom smartfóne od spoločnosti Xiaomi tak by si nemal premeškať aktuálne prebiehajúcu akciovú ponuku na Xiaomi Mi A2, ktorý aktuálne môžeš získať za menej ako 220€ spolu aj s poštovným a poistením pred prípadným doplácania CLA Či DPH. Čerešničkou na torte je, že sa jedná o Global verziu čo znamená, že nechýba ani plná LTE podpora.

Xiaomi Mi A2 smartfón nájdeš tu

Smartfón cenovo a výkonnostne prekonáva Mi Note 5

Doterajším kráľom strednej triedy bol smartfón Xiaomi Mi Note 5, ktorý má silnú konkurenciu v podobe jej novšom „súrodencovi“ Mi A2. Telefón ponúka veľký 5,99“ IPS FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9 (1080 x 2160 bodov), ktorý pokrýva viac ako 77% prednej strany. Chváli sa ďalej krycím sklíčkom Gorilla Glass 3 a svietivosťou 450 nitov. Nad displejom nájdeme ešte 20MPx snímač Sony IMX376 s veľkosťou pixelov 2.0μm.

Xiaomi Mi A2 recenzia displej
Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Zadná strana zariadenia zaujme na prvý pohľad dvojicou fotoaparátov, ktoré do vienka dostali rozlíšenie 12MPx (SONY IMX486, 1.25μm, f/1.75) a 20MPx (SONY IMX376, 2.0μm, f/1.75), duálnym dvojtónovým bleskom a skenerom odtlačkov prstov. Vráťme sa však k fotoaparátu, ten okrem vysokého rozlíšenia podporuje 4K videá, automatické ostrenie, podporu AI technológie, možnosť úpravy ISO, detekciu tváre či digitálny zoom.

Xiaomi Mi A2 recenzia kamera
Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

V rámci hardwarovej výbavy nechýba nový procesor Qualcomm Snapdragon 660 s 8-jadrami, 4GB RAM, grafický čip Adreno 512 a 32GB úložný priestor. V rámci konektivity mnohých určite poteší, že telefón v globálnej verzii ponúka podporu 800 MHz LTE frekvencie.

Xiaomi Mi A2 recenzia vykon
Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Nechýba ani podpora dvoch aktívnych SIM kariet či nový Bluetooth 5.0 štandard ako aj technológia rýchleho nabíjania (Quick Charge 3.0). Smartfón ponúka akumulátor s kapacitou 3100mAh. Na druhej strane nevýhodou tohoto smartfónu je absencia 3,5 jacku pre slúchadlá. Inými slovami ak sa rozhodneš pre kúpu tak Bluetooth slúchadlám sa nevyhneš, resp. si budeš musieť vystačiť s redikciou, ktorú nájdeš v balení. 

Ak ťa  telefón zaujal tak nezabudnizvoliť možnosť dopravy Expedited Express v kombinácií s „Add duty & tax insurance to your order“. Smartfón ti tak príde priamo domov bez toho, aby si mal starosti s riešením doplácania DPH či CLA. Čerešničkou na torte je, že ti príde do 4 pracovných dní od odoslania.

Xiaomi Mi A2 doprava bez DPH a CLA
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi A2 smartfón nájdeš tu

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (Mrwhosetheboss)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close