SpravodajstvoXiaomi

To trvalo! Xiaomi uvoľňuje MIUI 12.5 spolu s Androidom 11 pre 2 roky starý smartfón. Evidujete už aktualizáciu?

Android 11 doprevádza nadstavbu MIUI 12.5 do jedného z najobľúbenejších Xiaomi, Mi 9T Pro. Ktoré smartfóny už nadstavbu MIUI 12.5 evidujú?

Len pred pár dňami sme vás informovali o prebiehajúcom beta testovaní nadstavby MIUI 12.5 pre Xiaomi smartfóny, ktoré neboli na zozname aktualizačných vĺn. Toto beta testovanie malo odhaliť všetky chyby v systéme a vo chvíli, keď bol systém bezproblémový, malo Xiaomi vypustiť aktualizáciu medzi používateľov týchto modelov. Tejto chvíle sme sa konečne dočkali a ako nás informuje portál Gizmochina.com, po boku MIUI 12.5 prichádza i Android 11. Ktorý smartfón tak získal aktualizáciu a kde k dnešnému dňu nájdeme nadstavbu MIUI 12.5? Pozrite sa na to s nami!

Android 11 prichádza po boku MIUI 12.5

Mi 9T Pro dnes už ako dvojročný smartfón získava aktualizáciu, ktorá by mohla byť jeho poslednou veľkou zmenou systému. MIUI 12.5 prichádza do smartfónu s číslom V12.5.1.0.RFKMIXM a ako už môžeme vidieť z kódu verzie systému, doprevádza ho Android 11. Aktualizáciu však evidujú len smartfóny s globálnou (MI) ROM, európske (EU) zariadenia si ešte chvíľu počkajú.

Systém Android by však už mohol byť konečnou verziou pre model z roku 2019, keďže práve tento populárny smartfón s vlajkovým čipsetom Snapdragon 855 a selfie kamerou skrytou vo vysúvacom mechanizme prišiel na trh ešte so systémom Android 9 Pie. Či sa však Xiaomi rozhodne predĺžiť jeho púť a dopriať dlhší život tomuto nesmierne populárnemu modelu zatiaľ nie je známe.

Ktoré modely už najnovší MIUI 12.5 evidujú?

Ak čakáte na MIUI 12.5 a aktualizácia stále neprišla, nezúfajte. I keď je nadstavba dostupná i pre rozsiahlejšie množstvo modelov, systém pre mnohé smartfóny je zatiaľ len vo vývoji a distribúcia by mala začať každou chvíľou. Ktoré modely sa však z nadstavby s prívlastkom 12.5 môžu už tešiť? Pozrite sa na zoznam, ktorý rozhodne nie je krátky.

Je nadstavba MIUI 12.5 dostupná i pre váš smartfón? A majitelia modelu Mi 9T Pro, teší vás príchod Androidu 11? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close