Xiaomi

Toto by mala byť nová generácia smartfónov Xiaomi

Smartfóny z rady Xiaomi Mi 8 sa predávajú bezmála už apríla tohto roka. Predajom sa výrazne darí, ale čoskoro nás čaká generačná obmena v podobe smartfónov z rady Xiaomi Mi 9.

Ako bolo tomu doteraz tak aj nová rada smartfónov by mala poskytnúť high-end špecifikácie. Očakáva sa, že na trh by mali doraziť niekedy v druhom kvartáli nasledujúceho roku. S krátiacim sa časom predstavenia novej generácie smartfónov Xiaomi sa pomaly, ale isto začínajú objavovať prvé informácie o nadchádzajúcej generácií smartfónov. Jedným z prvých leakerov, ktorí uverejnil prvé informácie (resp. domnienky) je Benjamin Geskin, ktorý na sociálnej sieti Twitter zverejnil redenderr zariadenia Mi 9.

Okrem zverejneného rendera sa s nami podelil aj o informácie týkajúce sa špecifikácií zariadenia, ktoré môžeme očakávať. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Ben Geskin sa pokladá za známeho leakera a jedného z najznámejších technologických nadšencov, ktorý má vybudovanú sieť „informátorov“ zo zákulisia IT odvetia.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Pozrite si porovnanie rýchlosti zariadení Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T) a Redmi K20 PRO. Oplatí sa priplatiť si približne 100€?

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close