SpravodajstvoXiaomi

Viacero majiteľov Xiaomi Mi 9 smartfónov má hlavu v smútku. Xiaomi distribuovalo pravdepodobne svoju vlajkovú loď bez kľúčového komponentu

Aká by bola vaša reakcia, ak by ste si objednali smartfón, a ten by prišiel bez kľúčového komponentu ako je napríklad nabíjací port, tlačidlá či LED svetlo? Pevne veríme, že nadšením by ste asi nejasali a obzvlášť keď za smartfón zaplatíte niekoľko stoviek €.

Najnovšie niekoľko používateľov na sociálnej sieti Weibo začali zdieľať fotografie zariadenia Xiaomi Mi 9. Fotografie však nezdieľali z eufórie, ktorú väčšina z nás zažíva s novou „hračkou“, ale z úplne iného dôvodu – v zadnej stene smartfónu po boku trojitej kamery chýba LED svetlo. Samozrejme, používatelia následne otagovali spoločnosť Xiaomi vrátane niekoľkých jej predstaviteľov.

Zdroj: via Gizmochina.com

Podľa postov uverejnených jednotlivými používateľmi údajne spoločnosť riešila tento problém prostredníctvom súkromných správ. A to formou, že zariadenia budú jednoznačne vymenené a zároveň používateľov budú kompenzovať za vzniknuté problémy.

Zatiaľ však nie je jasné či sa jedná skutočne o reálny problém alebo len dobre spracovaný hoax. V každom prípade bude zaujímavé sledovať celú vzniknutú situáciu okolo chýbajúceho LED svetla.

via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close