XiaomiZariadenia

Globálna dostupnosť smartfónu Xiaomi Mi 8 Pro so skenerom odtlačkov prstov v displeji je potvrdená. Na trh príde už čoskoro

Nie tak dávno spoločnosť predstavila smartfón Xiaomi Mi 8, ktorý je aktuálnou vlajkovou čínskeho giganta. Smartfón bol  prevetraný z viacerých strán a s čistým svedomím možno konštatovať, že je to jeden z ja dostupnejších high-end zariadení na trhu.

Smartfónu však viacero používateľov vyčítalo, že absentuje skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji. Nuž, spoločnosť na to zareagovala najlepšie ako mohla – predstavila verziu Xiaomi Mi 8 Pro, ktorá touto technológiou už disponuje.

Pred niekoľkými hodinami hovorca spoločnosti Donovan Sung prostredníctvom sociálnej siete potvrdil, že zariadenie bude dostupné vo viacerých farebných vyhotoveniach, vrátane edície s transparentnou zadnou stranou a to v globálnom meradle. Malo by sa tak stať už čoskoro.

Smartfón je od posledného piata dostupný v rámci Číny. Predpokladá sa, že Xiaomi telefón sprístupní aj iným trhom od októbra.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Toto je zoznam smartfónov od Xiaomi / Redmi, ktoré ako prvé obdržia testovacie verzie Androidu Q
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close