SpravodajstvoXiaomi

Konečne! Jeden z najobľúbenejších Xiaomi smartfónov roku 2018 dostáva MIUI 12

Xiaomi Mi 8 dostáva MIUI 12. Ide o vlajkovú loď z roku 2018

V priebehu posledných týždňoch sme mohli čítať o dostupnosti MIUI 12 aktualizácie pre viacero modelov smartfónov ako sú napríklad Redmi Note 7, Note 8, Mi Max 3 a ďalšie. Jeden populárny model smartfónu však medzi nimi doposiaľ chýbal.

Xiaomi Mi 8 dostáva aktualizáciu s MIUI 12

Xiaomi Mi 8, zariadenie ktoré bolo predstavené ešte začiatkom roka 2018, dostáva v týchto chvíľach aktualizáciu MIUI 12, ktorá je dostupnou aj v našom regióne. Ako môžete nižšie vidieť, tak aktualizácia nesie kódové označenie MIUI V12.0.1.0.QEAMIXM a je veľkou 840MB.

Xiaomi Mi 8 je vlajkovým smartfónom, ktorý ponúka SUPER AMOLED displej s rozlíšením 2248 x 1080 bodov. Poháňaný je procesorom Qualcomm Snapdragon 845, ktorý je vyrobený 10nm procesom. Doplnený je o grafický čip Adreno 630, 6GB/8GB RAM spolu so 64GB/128GB/256GB úložným priestorom. Okrem iného zariadenie disponuje duálnou kamerou pričom oba snímače disponujú 12-megapixelovým rozlíšením.

Zariadenie bolo pôvodne predstavené ešte s Androidom vo verzii 8.1 (Oreo). Aktuálne je pre zariadenie dostupný Android 10. Zároveň však treba dodať, že Android 10 a MIUI 12 sú poslednými veľkými aktualizáciami, ktoré toto zariadenie dostane.

Zoznam zariadení, pre ktoré bola nadstavba MIUI 12 dostupnou ku koncu minulého mesiaca, si môžete pozrieť v tomto článku. Prehľad všetkých noviniek, ktoré priniesla nadstavba MIUI 12, si môžete pozrieť zas v tomto článku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close