ANDROIDTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Mi 6 je vlajková loď s vysokým výkonom, kompaktnými rozmermi a šialene nízkou cenou

Xiaomi Mi 6 je veľmi zaujímavý „vlajkový“ model od čínskeho výrobcu Xiaomi. Smartfón aj napriek lákavej cene svojim výkonom atakuje na oveľa drahšie smartfóny, ako napríklad Samsung Galaxy Note 9, LG G6, Sony Xperia XZ1 a ďalšie. Pod kapotou totiž nenájdeme žiadne béčko, ale to najlepšie, čo do tohto smartfónu mohol výrobca vložiť. 

Smartfón Xiaomi Mi 6 prináša veľmi elegantný dizajn, ktorý je aj vďaka čiernej farbe priam až luxusný. Na prednej aj zadnej strane tak nájdeme sklo a po bokoch pevný rám. Takáto kombinácia materiálov sa jednoducho stará o kvalitnú a pevnú konštrukciu. Smartfón Mi 6 je vybavený komfortným 5,15″ Full HD displejom s IPS technológiou. Nad displejom ešte nájdeme okrem reproduktora a senzora jasu taktiež 8 Mpx fotoaparát so svietivosťou f/2.0, ktorý poteší nejedného fanúšika selfies záberov. Pod displejom nájdeme rýchlu čítačku odtlačku prsta, ktorá je zároveň senzorové domovské tlačidlo.

Xiaomi Mi 6
Produktová fotografia

Ako som už v úvode začal, Xiaomi Mi 6 nie je žiadne béčko a smartfón ponúka veľmi silný hardvér i dobrý fotoaparát. Na zadnej strane nájdeme 12 Mpx duálny fotoaparát, ktorý dokáže vytvárať za dobrého svetla v skutku dobré zábery. Fotoaparát tak prináša k pomeru ceny a výkonu skvelý výsledok, keďže sa výrobca snažil do tohto smartfónu „vtlačiť“ čo najviac vychytávok. Fotoaparát samozrejme ponúka HDR, panorámu, ostrenie dotykom, detekciu tvári a nechýba ani podpora nahrávania 4K videa. Zaujme taktiež prítomnosť 2-násobného optického zoomu a veľmi dobrá 4-osová stabilizácia, ktorá sa postará o to, aby boli snímky čo najostrejšie a video bez „nechutných“ otrasov.

Xiaomi Mi 6 nájdeš v najlepšej cene na trhu na tomto odkaze

Xiaomi Mi 6 dominuje vo výkone i funkciách

Srdcom smartfónu Xiaomi Mi 6 je výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 835 s taktom 2,45 GHz, ktorému sekunduje 6 GB RAM a 128 GB úložisko. Výkonnému procesoru navyše asistuje grafický akcelerátor Adreno 540, takže smartfón nebude mať problém ani s hraním najnovších a najnáročnejších hier. Xiaomi Mi 6 je vybavený silnou 3350 mAh batériou, ktorá ponúka bez problémov jednodňovú výdrž aj pri náročnejšom používaní. Poteší taktiež podpora rýchleho nabíjania či NFC.

Ako si už mal možnosť zistiť, Xiaomi Mi 6 je skutočne vybavený vysokým výkonom. Poteší taktiež prítomnosť systému Android s grafickou nadstavbou MIUI, ktorá prináša množstvo zaujímavých funkcií. Samotné prostredie je veľmi zaujímavé a hlavne plynulé. Okrem dobrého výkonu, dobre odladeného prostredia, poteší taktiež prítomnosť až dvoch slotov pre SIM kartu a dokonca aj USB Type-C konektor pre nabíjanie smartfónu. 

Xiaomi 6 Mi 6 je skrátka veľmi dobre vyzerajúci aj vybavený smartfón. Výrobca navyše tento model nechal v kompaktných rozmeroch, takže je to skvelá voľba pre každého, kto nechce zbytočne obrovský smartfón s problémom ho vložiť do vreca, ale hľadá kompaktnosť bez kompromisov. Tento zaujímavý smartfón je teraz navyše vo veľkej zľave, kedy ho môžeš kúpiť z pôvodných 497,89 € len za 356,96  pri použití kupónu RF41128, ktorý stačí vložiť v košíku. PS: pre uplatenie zľavy tak nezabudni použiť náš kupón a do komentu k objednávky napíš poznámku, že chceš, aby ti bola zásielka doručená cez „ZDP“, vyhneš sa tak prípadným poplatkom v podobe dane, uhradí ich totiž samotný obchod.

Zdroj: Cafago.com

Xiaomi Mi 6 nájdeš v najlepšej cene na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, úvodný obrázok: YouTube (ATC Android ToTo Company)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close