SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 11 Lite: Poznáme ďalšie vlastnosti tohto zariadenia. Čo prinesie tento smartfón?

Xiaomi Mi 11 prešiel Google certifikáciou (Google Play Console).

Posledné dni spoločnosť Xiaomi zaplnila plátky mnohých médií. Dôvodom je, že spoločnosť predstavila produktovú radu Redmi K40. Zároveň sa očakáva, že už v priebehu dnešného dňa, uvedie na trh produktovú radu smartfónov Redmi Note 10. Ešte však pred samotným uvedením smartfónov Redmi Note, extra pozornosti sa dostáva smartfónu Mi 11 Lite. Na tému upozorňuje portál gsmarena.

Doposiaľ sme mohli vidieť niekoľko únikov informácií ohľadne zariadenia Xiaomi Mi 11 Lite. Išlo hlavne o rôzne vizualizácie zariadenia, či menej podstatné špecifikácie smartfónu. Najnovšie sa však do obehu dostáva vcelku veľká nádielka informácií z dôveryhodného zdroja, za ktorou stojí samotná spoločnosť Google.

V tomto prípade sa dostala do obehu certifikácia zo služby Google Play Console. Tá odhaľuje modelové označenie zariadenia Renoir, pod ktorým sa schováva zariadenie M2101K9G. Samozrejme, pri modelovom označení to nekončí. Avšak vďaka tomuto úniku vieme, že ide Mi 11 Lite vzhľadom na iné certifikácie, ktoré v minulosti vyplávali na povrch.

Ako môžete nižšie vidieť, tak zariadenie bude poháňané procesorom Snapdragon 765G s podporou 5G technológie. Hoci ide o minuloročný procesor, tak aj napriek tomu, sa nemá z pohľadu výkonu za čo hanbiť. Tento procesor nájdeme napríklad v telefónoch ako Google Pixel 5, či Motorola Edge. Doplnený bude o grafický čip Adreno 620 v kombinácii s 8GB RAM. Smartfón okrem iného bude dodávaný s predinštalovaným Androidom 11. Rovnako bolo prezradené rozšírenie displeja, ktoré sa zastavilo na úrovni 2400 x 1080 bodov.

Google Play Console_ceritifikacia_Xiaomi Mi 11 Lite
Zdroj: gsmarena.com

Čo sa týka predošlých certifikácií, ktoré vyplávali na povrch, tak zariadenie by malo disponovať batériou s kapacitou 4 150mAh s podporou rýchleho nabíjania pri výkone 33W. Okrem iného, zariadenie bude obsahovať 64GB, resp. 128GB úložného priestoru.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close