SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10T nebude tak dostupným smartfónom, ako by sme možno očakávali. Čo hovoríte na očakávanú cenu?

Mi 10T Pro pravdepodobne vybočí z „línie dostupnejších zariadení“

Koncom minulého mesiaca sa objavili prvé správy o pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi 10T, ktoré mnohých nadchli. Dôvodom nie je ani tak vzhľad zariadenia, ktorý sa dostal na povrch, ale „povesť“ jeho predchodcu. Smartfón Xiaomi Mi 9T totiž priniesol špecifikácie približujúce sa zariadeniu Mi 9, teda minuloročnej vlajkovej lodi, s cenovkou, ktorá bola výrazne atraktívnejšou. Bude tomu však rovnako aj v tomto roku? 

Xiaomi Mi 10T je bezpochyby na ceste, je tam ale jedno „ALE“

Portál xiaomiadictos.com poukazuje na ďalšie úniky informácií o pripravovanom modely smartfónu Mi 10T, resp. Mi 10T Pro. Podľa doteraz publikovaných informácií, zariadenie by malo byť vybavené OLED panelom od spoločnosti VISIONOX, ktorý by sa mal chváliť zobrazovacou frekvenciou až do 144Hz. Vo vrchnej časti displeja by nemala chýbať samozrejme ani predná selfie kamera.

Xiaomi Mi 10T Pro
Zdroj: Twitter (TechinDeep)

Ďalšie správy hovoria o procesore Snapdragon 865, ktorý by mal byť doplnený o operačnú RAM pamäť s kapacitou 8GB v kombinácii so 256GB úložným priestorom. Čo je však nemilá informácia, ktorá sa objavila, je cena smartfónu. Podľa leakera, ktorý prišiel s bližšími špecifikáciami zariadenia vrátane renderov, tak tá by mala začínať na úrovni 649€. Išlo by tak o cenu, ktorá je porovnateľnou so smartfónom Mi 10, resp. Mi 10 Pro.

Okrem iného išlo by o cenu, ktorá prekonáva  aj cenovku modelu smartfónu POCO F20 Pro. Len pre pripomenutie, Xiaomi Mi 10T, resp. Mi 10T Pro, by mal byť primárne určený pre európsky trh pričom by mal disponovať 3 kamerami umiestnenými v zadnej stene, spomedzi ktorých vyčnieva 108-megapixelový hlavný snímač.

V každom prípade, informácie o cene je zatiaľ potrebné brať s rezervou. Ak by sa však neskôr potvrdili, tak bude zaujímavé sledovať, čo Mi 10T ponúkne naviac oproti modelu Mi 10.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky