SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10 Ultra s 16GB RAM sa objavil v populárnom výkonnostnom teste Geekbench

V populárnom výkonnostnom rebríčku Geekbench by obsadil ešte nepredstavený smartfón jednu z popredných priečok

Očakávaná novinka Mi 10 Ultra od čínskej spoločnosti Xiaomi podľa všetkého splní výkonnostné očakávania väčšiny fanúšikov tejto značky. Ako odhaľuje najnovšie zverejnený výsledok z benchmarkového tetu Geekbench, smartfón Mi 10 Ultra by v aktuálnom rebríčku atakoval vrchné priečky.

Xiaomi Mi 10 Ultra je momentálne druhým najvýkonnejším zariadením na trhu

Najnovší výkonnostný výsledok smartfónu Mi 10 Ultra odhaľuje, že sa Xiaomi podarilo z procesoru Snapdragon 865+ vyžmýkať úplné maximum. Potvrdzuje to výsledok až 3 275 bodov v multi-core teste procesora, ako aj single core výsledok na úrovni 901 bodov. Pre porovnanie, rebríčku Geekbench aktuálne kraľuje smartfóne OnePlus 8 so single core skóre 902 bodov a multi-core skóre 3 304 bodov.

xiaomi mi 10 ultra geekbench
Zdroj: Gizchina

Treba však brať do úvahy, že skóre v rebríčkoch Geekbench je zväčša priemerným skóre daného zariadenia, takže môžme očakávať výraznejšiu odchýlku reálneho skóre smartfónu Mi 10 Ultra. Po celkovej výkonnostnej stránke by však novinka od Xiaomi mala svojich konkurentov doslova zvalcovať, keďže o 16 GB RAM sa môže konkurentom z predných priečok testu Geekbench iba snívať.

Xiaomi Mi 10 Ultra špecifikácie

Predstavenie smartfónu Mi 10 Ultra sa bude konať už zajtra, no väčšinu detailov o smartfóne poznáme už dnes. Očakávať môžme 6,67-palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlíšením a 120 Hz obnovovacou frekvenciou, procesor Snapdragon 865+, až 16 GB RAM v najvyššej konfigurácií, až 512 GB interné úložisko, 4 500 mAh dvojčlánkovú batériu, 120 W rýchle nabíjanie a 55 W bezdrôtové nabíjanie, či štvoritý zadný fotoaparát s možnosťou až 120-násobného priblíženia.

Zdroj: Gizchina

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky