SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10 Pro + : nový vlajkonosič s 12-násobným optickým priblížením je údajne na ceste

Čínske Xiaomi chce niekoľko mesiacov po odhalení modelov Mi 10 a Mi 10 Pro predstaviť úplný vrchol tohto modelového radu - Mi 10 Pro+

Čínska spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými mesiacmi predstavila nových vlajkonosičov Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro. Smartfóny, ktoré sa tešia veľkému úspechu, sa však podľa najnovších informácií z čínskych zdrojov tak dlho na potencionálnom „tróne“ modelových radov zrejme neudržia. Čínsky gigant má údajne už onedlho predstaviť vrcholný model Mi 10 Pro +.

Vrcholný model ako sa patrí

I keď dvojica smartfónov zo série Mi 10 určite nie je na zahodenie, údajne pripravovaný Mi 10 Pro + bude úplne iná kategória. Už samotný reklamný slogan, ktorý sa objavil na sociálnej sieti Weibo, „Look beyond the world“ naznačuje, že najnovší vlajkonosič značky Xiaomi ponúkne doposiaľ nevídaný fotoaparát, respektíve displej zariadenia.

Spoločne s reklamným sloganom sa však na čínskej sociálnej sieti objavili aj prvé informácie o pripravovanom smartfóne Mi 10 Pro +, ktoré doslova vyrážajú dych. Nový vlajkový smartfón má totižto prísť so 100 MP hlavným snímačom zadného fotoaparátu, až 12-násobným optickým priblížením, 120 Hz obnovovacou frekvenciou displeja, vlajkovou platformou Snapdragon 865 a v neposlednom rade s ultrarýchlym nabíjaním s výkonom až 65 W.

Bližšie detaily ešte nepoznáme

Veľkou záhadou však sú však aj naďalej bližšie detaily o pripravovanom vlajkovom smartfóne. Otáznik tak stále visí nad tým, či bude model Mi 10 Pro + väčší ako jeho súrodenci, alebo pôjde iba o vylepšený model Mi 10 Pro. Veľká neznáma je pochopiteľne aj nad dátumom predstavenia, ako aj nad prípadnou cenovkou, ktorá bude rozhodne atakovať cenové hladiny konkurenčných prémiových výrobcov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close