SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10: Poznáme oficiálny termín predstavenia jedného z najočakávanejších smartfónov tohto roka

Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Weibo prezrádza, že predstavenie vlajkovej lodi Mi 10 bude 13. februára, teda už v najbližší štvrtok.

O smartfóne Xiaomi Mi 10 sme mohli v posledných týždňoch čítať vo zvýšenej miere. Dôvodom je skracujúci sa termín, ktorý nás delí od jeho oficiálneho predstavenia. Naposledy sme mohli čítať o type použitej RAM, ktorou má byť LPDDR 5, ako aj o tom, že Mi 10 a Mi 10 Pro budú pravdepodobne vybavené rovnakým hlavným kamerovým snímačom. V druhej polovici minulého mesiaca sa zároveň hovorilo, že Xiaomi predstaví smartfón Mi 10 pravdepodobne 11. februára, v rovnaký deň, ako má v pláne predstaviť nové vlajkové smartfóny aj spoločnosť Samsung.

Spoločnosť Xiaomi však zjavne od plánov predstavenia smartfónu v rovnaký deň ako Samsung upustila. V priebehu dnešného dňa sa na oficiálnom Weibo účte Xiaomi objavil plagát, ktorý odhaľuje termín predstavenie zariadenia. Podľa zverejneného plagátu k predstaveniu smartfónu má dôjsť 13. februára, teda už v najbližší štvrtok.

Xiaomi Mi 10 oficialny termin predstavenia
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

13. februára sa bude konať predstavenie zariadenie pre ázijský región a zároveň bude prebiehať online. Spoločnosť v dôsledku obáv z koronavírusu upustila od plánov v podobe bežného predstavenia počas tlačovej konferencie. Okrem toho, počas MWC (pozn. redakcie: 23. februára) má byť oficiálny predstavený smartfón vrátane ďalších produktov aj pre globálny trh.

Ak Vás zaujíma viac informácií ohľadne smartfónu, tak Vám odporúčame pozrieť si našu sekciu venovanú spoločnosti Xiaomi, v ktorej okrem iného nájdete aj viacero informácií o spoločnosti Xiaomi a ich produktoch.

Via gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Mi 10 Predstavenie smartfónu Xiaomi Mi 10

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close