SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mega Launch má priniesť to najlepšie od Xiaomi. Pozrite sa, na čo sa môžeme tešiť!

Ohlásený Xiaomi Mega Launch prebehne už budúci týždeň a my vieme, čo všetko bude predstavené! Pozrite sa na prehľad zariadení.

Marec nie je len mesiacom knihy, ale očividne aj mesiacom smartfónov Xiaomi. Len včera boli predstavené zariadenia Poco X3 Pro a Poco F3 a už tu máme ohlásený príchod ďalších smartfónov z hlavnej modelovej línie vďaka Xiaomi Mega Launch. Pôvodne sa šepkalo, že by na ohlásenom predstavovaní mohli vyjsť očakávané modely Mi 11 Lite. Zrazu je ale všetkému inak a už budúci týždeň uzrú svetlo sveta modely Xiaomi Mi 11 Pro a Xiaomi Mi 11 Ultra, ktorý by mohol niesť i označenie Pro+. Na informáciu upozornil portál Gizmochina.com.

Xiaomi Mega Launch

Informácie o pripravovanej udalosti s názvom Xiaomi Mega Launch sme už priniesli včera prostredníctvom nášho sesterského portálu Xmobile. Z pozvánky na predstavovanie zatiaľ však nebolo jasné, ktoré zariadenia Xiaomi predstaví. Vďaka oficiálnemu plagátu je však všetko inak a vieme, že 29.3.2021 o 12:30 nášho času sa dočkajú svojho predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra (Xiaomi Mi 11 Pro+) a očakávaný Mi Notebook Pro, ktorý má konkurovať tenkým MacBookom. Xiaomi prostredníctvom Twitteru i oznámilo, že tento launch by ste nemali zmeškať! Takže veríme, že predstavovanie najlepších smartfónov od Xiaomi bude naozaj veľkolepé.

Xiaomi Mi 11 Pro

Pro model základnej Mi 11 je označovaný ako tenký a ľahký a Xiaomi ho dokonca pomenováva ako kráľa Androidov. Už podľa pozvánky na predstavovanie môžeme vidieť ultratenké balenie smartfónu. Zdá sa, že model Xiaomi Mi 11 Pro príde teda s balením bez nabíjacieho adaptéra i keď s podporou 67W rýchlonabíjania. Nádej však odchádza posledná a podľa všetkého sa model Mi 11 Pro inšpiruje základným modelom, kedy za tú istú cenu bude predávať balenia s adaptérom i bez neho. Sme si takmer istí, že model Xiaomi Mi 11 Pro s čipsetom Snapdragon 888 prinesie na trh vysoký výkon za čo najnižšiu cenu!

Mi 11 Pro Box
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Mi 11 Ultra a Mi Notebook Pro

Na rozdiel od modelu Xiaomi Mi 11 Pro nie je potvrdené, že by model Xiaomi Mi 11 Ultra, resp. Mi 11 Pro+ a ultratenký notebook prišli i na globálny trh. S istotou ale vieme povedať, že model Mi 11 Ultra bude vylepšeným Pro modelom a prinesie naozaj vrcholný výkon. Mi Notebook Pro je po dizajnovej stránke vernou kópiou notebookov od spoločnosti Apple a už teraz sa avizuje, že Xiaomi plánuje predbehnúť Apple aj po výkonnostnej stránke.

Predstavovanie je takmer za rohom a my už netrpezlivo čakáme, kým Xiaomi predstaví to najlepšie, čo má vo svojom repertoári. Sledovať predstavenie bude možné prostredníctvom sociálnych sietí Facbook, Twitter či platformy Youtube.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close