fbpx
TIP REDAKCIEXiaomi

Spoločnosť Xiaomi predstavila nové kožené rukavice, s ktorými môžete ovládať váš smartfón

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším unikátnym produktom – koženými rukavicami, s ktorými môžete ovládať váš smartfón.

 

Rukavica bývajú neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého z nás počas dlhých mrazivých dní. O to zaujímavejší je najnovší produkt z kuchyne čínskeho giganta. Predstavme si však tieto rukavice postupne.

Nové kožené Xiaomi rukavice, s ktorými je možné ovládat smartfón

Vyrobené sú kože, ktorej pôvod by sme našli v španielsku, konkrétne z ovčej kože. Ovčia koža je charakteristická elasticitou a jemnosťou. Rukavice sú ďalej vyrobené vnútorným procesom šitia čo ma za dôsledok, že z vonkajšej strany vyzerajú jednoliatejšie.

kozene rukavice xiaomi na ovladanie telefonu_4-min
Zdroj: produktová fotografia

Vo vnútri rukavíc nájdeme materiál, ktorý je tvorený z 60% z vlny, ktorá udržuje ruky v teple a zároveň je aj priedušná a čistá. Na konci rukavíc zo strany zápästia nájdeme ešte jemné upevnenie, ktoré sa prispôsobuje šírke ruky jednotlivca. Vo výsledku ta rukavice držia na ruke pevne ako majú a „nezošmykujú“ sa dole.

kozene rukavice xiaomi na ovladanie telefonu_3-min
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k funkcii, ktorú ocení väčšina z nás. S rukavicami je možné ovládať smartfón. Totiž v rukaviciach sú zabudované mikrovlnné ióny, ktoré zvyšujú citlivosť dotyku cez textíliu.

kozene rukavice xiaomi na ovladanie telefonu_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Tieto rukavice sa aktuálne predávajú za zhruba niečo málo pod 30€. Medzi prvými obchodmi, ktoré ich zaradili do predaja je aj zahraničný renomovaný obchod GearBest.com, ktorý ponúka možnosť dopravy aj na Slovensko či Česko.

Nové kožené Xiaomi rukavice, s ktorými je možné ovládat smartfón

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close