Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi JIUXUN 60 v 1 – multifunkčná sada náradia, ktorá by mala byť povinnou výbavou v každej domácnosti

Sada multifunkčného náradia vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov za menej ako 20 eur? Takú akciu jednoducho nesmieš premeškať.

Jeden z najlepších domácich gadgetov od čínskeho Xiaomi momentálne kúpiš ešte lacnejšie! Skvelá multifunkčná sada náradia Xiaomi JIUXUN 60 v 1 je po dlhšom čase opäť dostupná za skvelú cenu, čo rozhodne nesmieš premeškať. Sadu vyrobenú z kvalitných materiálov momentálne kúpiš už za skvelých 19,54 eur v nemeckom sklade na e-shope TomTop.com. K dispozícii je úplne bezplatná doprava z nemeckého skladu do 5 pracovných dní, čo určite poteší každého záujemcu. 

Xiaomi JIUXUN 60 v 1 už za 19,54 eur nájdeš na TomTop.com

Xiaomi JIUXUN 60 v 1 – všetko potrebné náradie na domáce opravy na jednom mieste

Súčasťou sady Xiaomi JIUXUN 60 v 1 je to najviac používané náradie, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti. Xiaomi však v tomto prípade myslelo najmä na to, aby nebola sada zbytočne veľká a objemná, takže v sade nájdeš naozaj len to podstatné bez dodatočných zbytočností, ktoré by si použil raz za život. 

xiaomi jiuxun 60 v 1 sada naradia 2
Zdroj: TomTop

Samotné náradie je vyrobené z legovanej ocele, takže nejde o žiadny lacnú náhradu za značkové náradie. Životnosť a odolnosť náradia po dobu niekoľkých rokov je pri tomto type využitého materiálu samozrejmosťou, pričom za pravdu nám dá zrejme väčšina domácich kutilov. 

xiaomi jiuxun 60 v 1 sada naradia 2
Zdroj: TomTop

Jednotlivé kusy náradia sú umiestnené v kompaktnom plastovom kufríku s vnútorným organizátorom, ktorý zabraňuje miešaniu jednotlivých nástrojov a zabezpečuje pohodlné prenášanie. Celková hmotnosť sady je však pritom na úrovni iba 1,89 kg, čiže sa nemusíš obávať žiadneho ťažkého a najmä veľkého nespratného boxu. 

xiaomi jiuxun 60 v 1 sada naradia 3
Zdroj: TomTop

Ako môžeš vidieť aj na obrátku vyššie, sada obsahuje naozaj multifunkčné kusy náradia, ktoré by rozhodne nemali chýbať v tvojej výbave. Kladivo, multifunkčné kombinačky či meter sú spoločne so sadou imbusových kľúčov a skrutkovač so sadou bitov povinnou výbavou. Pri drobných elektrikárskych opravách sa však môžu hodiť aj menšie skrutkovače, skúšačka, či pribalená elektrikárska páska

Xiaomi JIUXUN 60 v 1 už za 19,54 eur nájdeš na TomTop.com

Multifunkčnú sadu náradia Xiaomi JIUXUN 60 v 1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 19,54 eur. Aj v tomto prípade je k dispozícii bezplatná doprava z nemeckého skladu. Vďaka tomuto typu dodania sa vyhneš ďalším zbytočnostiam ako clo a DPH, pričom svoju objednávku obdržíš už do 5 dní od jej spracovania.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close