Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Xiaomi JIMMY JV83 – multifunkčný tyčový vysávač, ktorý je pre bežnú domácnosť zlatou strednou cestou

Model JIMMY JV83 momentálne kúpiš v skvelej výpredajovej cene na e-shope Geekbuying.com s bezplatným doručením ako bonus!

Xiaomi patrí už roky medzi jedného z najlepších výrobcov tyčových vysávačov na trhu. Portfólio tohto stále rastúceho čínskeho výrobcu je však neuveriteľne široké aj v tejto kategórii zariadení a bežný zákazník má naozaj problém s výberom. Ak ešte doma nemáš tyčový vysávač, model Xiaomi JIMMY JV83 rozhodne stojí za pozornosť. Ide o zrejme najlepší tyčový vysávač v pomere cena/výkon a vďaka svojej cene sa z neho stáva ideálna voľba v prípade, že na nového pomocníka do domácnosti neplánujete vyhodiť stovky eur. Model JIMMY JV83 totižto momentálne na e-shope Geekbuying.com už za 143,06 eur, čo je oproti bežnej cene naozaj nadpriemerná úspora. 

Xiaomi JIMMY JV83 s kupónom „JIMMYJV83“ za 143,06 eur nájdeš TU!

Xiaomi JIMMY JV83 – šikovný pomocník do domácnosti

O dokonalú čistotu obydlia sa stará motor s výkonom až 400W, ktorý pri sacom tlaku 20 kPa dokáže vyvinúť až 135 AW sacieho výkonu. Vysávač tak nemá problém ani s tými najväčšími nečistotami v domácnosti, či už ide nečistoty v kuchyni, pivnici, chlpy z domáceho miláčika alebo dokonca hlboká špina v matracoch. 

xiaomi jimmy jv83
Zdroj: Geekbuying

Výrobca v tomto prípade poteší aj alergikov, keďže HEPA filter je priamou súčasťou pokročilého filtračného systému. Alergénom a iným neviditeľným časticiam tak môžeš dať definitívne zbohom. 

xiaomi jimmy jv83 makka hlavica
Zdroj: Geekbuying

Silnou stránkou vysávača JIMMY JV83 je aj jeho kompaktnosť. Vysávač môžeš nie len schovať do akejkoľvek police, no zároveň sa pri vysávaní zbytočne nenarobíš. Váha iba 1,5 kg určite nebude problémom ani pri dlhšom vysávaní, čím sa dostávame ku ďalšej prednosti tohto modelu. 

xiaomi jimmy jv83 balenie
Zdroj: Geekbuying

Odnímateľná lítiová batéria totižto disponuje dostatkom energie na to, aby poháňala vysávač až po dobu 60 minút. Vysávaču tak nerobí problém ani vysávanie celého bytu, či poschodia vo väčšom dome. 

Čím Xiaomi pri tyčových vysávačoch nikdy nesklame je množstvo nadstavcov priamo v balení. V tomto prípade nájdeš v balení klasickú hlavicu na podlahy, hlavicu na matrace / čalúnené povrchy, hlavicu na vysávanie úzkych priestorov, nadstavec s naťahovacou hadicou, mäkkú hlavicu so zabudovaným hrebeňom a samozrejme, predlžovaciu tyč. 

Xiaomi JIMMY JV83 s kupónom „JIMMYJV83“ za 143,06 eur nájdeš TU!

Tyčový vysávač Xiaomi JIMMY JV83, ktorý môžeme porovnávať s drahšími modelmi od overených značiek ako Dyson, aktuálne kúpiš už za 143,06 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava z nemeckého skladu bez ďalších zbytočných poplatkov ako clo či DPH. Pri objednávke však nezabudni na špeciálny zľavový kupón „JIMMYJV83“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close