Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Jimmy JV53: Nepremeškajte akciu na tento tyčový vysávač od Xiaomi, ktorý je dostupný za skvelú cenu

Pri kúpe tohto populárneho pomocníka do domácnosti aktuálne ušetríš niekoľko desiatok eur

Vykašli sa už konečne na staromódne hadicové vysávače a siahni po technológii, ktorá je hodná 21. storočia. S týmto tyčovým vysávačom od Xiaomi bude upratovanie domácnosti nie len zábavné, ale zároveň pri ňom nezabiješ celé hodiny. 

Akciu na tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 nájdeš tu

Xiaomi Jimmy JV53

Tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 predstavila spoločnosť Xiaomi ešte v júli minulého roka. Postupom času si našiel vo svete mnoho priaznivcov, čím sa stal jedným z najpopulárnejších tyčových vysávačov od Xiaomi. I keď jeho cenovka kvôli popularite dlhé mesiace neklesala, aktuálne ho môžeš získať za naozaj neodolateľnú cenu – 148,21 eur + 3,02 eur za dopravu z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov (žiadne clo, či DPH). Samozrejmosťou je expresné dodanie do 7 pracovných dní. 

Xiaomi JIMMY JV53
Zdroj: produktová fotografia
  • Skvelý bezkefový motor dosahujúci až 100 000 otáčok za minútu. Výkon celého vysávača je pritom na úrovni až 425 W, čo sa odzrkadľuje aj na špičkovom sacom výkone až 125 AW.
  • Zbavte sa všetkých alergénov vo vašej domácnosti. S výkonným motorom a vysokoúčinným HEPA filtrom sa zbavíte všetkých nečistôt a alergénov vo vašej domácnosti. 
  • Kombinovaná kefa s mäkkými a tvrdými vláknami s priemerom 55 mm dokáže zachytiť naozaj všetky nečistoty. 
  • Ľahká manévrovateľnosť – ergonomický dizajn držadla so 65-stupňovým sklonom a nízka hmotnosť vysávača – iba 1,46 kg, zabezpečuje naozaj bezproblémovú manévrovateľnosť a nízke namáhanie vášho zápästia. 
  • Multifunkčnosť – vďaka viacerým pribaleným nádstavcom dokážete povysávať nie len podlahu či koberce, ale aj matrace, vankúše, či interiér vášho vozidla. 
  • Domácnosť povysávate na jedno nabitie – batéria za bežného používania vydrží až po dobu 45 minút aktívneho vysávania. Dostupný je ale aj výkonnejší režim, napríklad pre spomínané vysávanie vozidla, či matracov. 

Tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 nájdeš aktuálne v ponuke e-shopu Geekbuying.com za naozaj skvelých 148,21 eur + 3,02 eur za dopravu z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov (žiadne clo, či DPH). Samozrejmosťou je expresné dodanie do 7 pracovných dní. 

Akciu na tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 nájdeš tu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie Xiaomi Xiaomi Jimmy JV53
Close
Close