Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Xiaomi Jimmy JV53 je šikovným tyčovým vysávačom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti

Šikovný tyčový vysávač s dlhou výdržou batérie

Vykašli sa už konečne na staromódne hadicové vysávače a siahni po technológii, ktorá je hodná 21. storočia. S týmto tyčovým vysávačom od Xiaomi bude upratovanie domácnosti nie len jednoduchšie a efektívnejšie, ale zároveň pri ňom nezabiješ celé hodiny. 

Akciu na tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón „XMJMJV53Z5“

Xiaomi Jimmy JV53

Tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 predstavila spoločnosť Xiaomi ešte v júli minulého roka. Postupom času si našiel vo svete mnoho priaznivcov, čím sa stal jedným z najpopulárnejších tyčových vysávačov od Xiaomi. I keď jeho cenovka kvôli popularite dlhé mesiace neklesala, aktuálne ho môžeš získať za naozaj neodolateľnú cenu – necelých 151€ spolu aj s  dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov (žiadne clo, či DPH) za podmienky využitia zľavového kupónu „XMJMJV53Z5“, ktorý je možné aplikovať v košíku. Samozrejmosťou je expresné dodanie do 7 pracovných dní. 

Xiaomi JIMMY JV53
Zdroj: produktová fotografia
  • Skvelý bezkefový motor dosahujúci až 100 000 otáčok za minútu. Výkon celého vysávača je pritom na úrovni až 425 W, čo sa odzrkadľuje aj na špičkovom sacom výkone až 125 AW.
  • Zbavte sa všetkých alergénov vo vašej domácnosti. S výkonným motorom a vysokoúčinným HEPA filtrom sa zbavíte všetkých nečistôt a alergénov vo vašej domácnosti. 
  • Kombinovaná kefa s mäkkými a tvrdými vláknami s priemerom 55 mm dokáže zachytiť naozaj všetky nečistoty. 
  • Ľahká manévrovateľnosť – ergonomický dizajn držadla so 65-stupňovým sklonom a nízka hmotnosť vysávača – iba 1,46 kg, zabezpečuje naozaj bezproblémovú manévrovateľnosť a nízke namáhanie vášho zápästia. 
  • Multifunkčnosť – vďaka viacerým pribaleným nadstavcom dokážete povysávať nie len podlahu či koberce, ale aj matrace, vankúše, či interiér vášho vozidla. 
  • Domácnosť povysávate na jedno nabitie – batéria za bežného používania vydrží až po dobu 45 minút aktívneho vysávania. Dostupný je ale aj výkonnejší režim, napríklad pre spomínané vysávanie vozidla, či matracov. 

Tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 nájdeš aktuálne v ponuke e-shopu Geekbuying.com za necelých 151€ spoli aj s expresným dodaním do 7 dní z európskeho skladu  (žiadne clo, či DPH) za podmienky uplatnenia kupónu „XMJMJV53Z5“. 

Akciu na tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV53 nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón „XMJMJV53Z5“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close