SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi integrovalo Google Lens do rozhrania MIUI 10. Funkcia slúži na identifikáciu objektov

Služba Google Lens je inteligentná aplikácia, ktorá ponúka možnosť identifikácie predmetov. Funguje na veľmi jednoduchom princípe. Zapnete aplikáciu a kameru nasmerujete na objekt, ktorý chcete identifikovať. Algoritmus na pozadí krátko po zoskenovaní predmetu ho priradí k databáze objektov a „vypľuje“ Vám výsledok. Koncom roka sa spoločnosť Google chválila, že prostredníctvom aplikácie Google Lens možno identifikovať viac ako 1 milión objektov.

Google Lens
Google Lens
Developer: Google LLC
Price: Free

Google Lens nájdete v aplikácii Kamera

Funkciu po novom nájdete v aplikácii Kamera. Potom ako otvoríte aplikáciu Kamera, kliknite na 3 čiarku v pravom hornom rohu. Následne v ponuke nájdete Google Lens.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný via MIUI

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Xiaomi oznamuje, že od 1. júla pozastavuje aktualizácie pre BETA verzie nadstavby MIUI
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close