fbpx
TIP REDAKCIEXiaomi

Jedny z najštýlovejších hodiniek od Xiaomi s exkluzívnym kupónom za 19.34€ ponúkajú výdrž batérie do 5 rokov!

Spoločnosť Xiaomi netreba nikomu zvlášť predstavovať. Je to jedna z najväčších technologických spoločností na svete, ktorá produkuje milióny smartfónov ročne. Do jeho produktového portfólia však patria aj iné produkty. Jedným z tých novších sú štýlové analógové hodinky, ktoré dokonalo dopĺňajú produktovú líniu týkajúcu sa módnych doplnkov.

Xiaomi TwentySeventeen analógové hodinky

Hodinky TwentySeventeen síce nepatria do kategórie smart, ale na druhú stranu ponúkajú štýlový dizajn v podobe minimalistkách prvkov ako je jednoduchý ciferník s koženým remienkom.

analogove hodiny XIAOMI TWENTYSEVENTEEN_2
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi sa ďalej chváli v prípade týchto hodiniek odolnosťou voči vode do 3ATM a batériou, ktorá sľubujúcou až 5 rokov výdrže.

analogove hodiny XIAOMI TWENTYSEVENTEEN_3
Zdroj: produktová fotografia

Viacero internetových obchodov zaradilo tieto hodinky do predaja len nedávno. Jedným z nich je aj Geekbuying.com, ktorý ich ponúka za jednu z najlepších cien na trhu prostredníctvom kupónu „CDGSNBTM“ za niečo málo nad 19€ s možnosťou doručenia zadarmo. PS: kupón je limitovaný pre 15 najrýchlejších z vás. Preto Vám odporúčame dlho neváhať.

Xiaomi TwentySeventeen kupon-min
Zdroj: vlastný

Xiaomi TwentySeventeen analógové hodinky

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close