SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Haylou T15 – lacné bezdrôtové slúchadlá s výdržou batérie až 60 hodín

Pomerne čerstvú novinku, ktorú ešte v januári predstavila spoločnosť Haylou, môžeš aktuálne kúpiť za naozaj skvelú cenu

Spoločnosť Xiaomi sa v posledných rokoch výrazne preslávila aj na trhu s bezdrôtovými slúchadlami, ktoré patria medzi jedny z najobľúbenejších a to najmä kvôli ich skvelej dostupnosti. Známy čínsky výrobca však stále neuberá na kvalite a funkciách, priam naopak. Skvelým príkladom neustáleho technologického napredovania sú aj pomerne „čerstvé“ slúchadlá Xiaomi Haylou T15, ktoré spájajú najmodernejšie technológie, doposiaľ nevídanú výdrž batérie a samozrejme, bezkonkurenčnú cenu. 

Akciu na slúchadlá Xiaomi Haylou T15 nájdeš na Cafago.com

Bezkonkurenčná výdrž batérie

Ako sme už uviedli vyššie, najväčšou prednosťou slúchadiel Haylou T15 je jednoznačne výdrž batérie s kapacitou 2 200 mAh, ktorá je na úrovni až 60 hodín počúvania hudby, respektíve 100 hodín v Standby režime. Pochopiteľne, ide o celkovú výdrž batérie s nabíjacím boxom. Samotné slúchadlá disponujú batériami s kapacitou 43 mAh, ktoré ale taktiež poskytujú naozaj slušnú výdrž až 2,5 hodiny na jedno nabitie. 

xiaomi haylou t15 2
Zdroj: Cafago

Samotný nabíjací box sa oproti svojim predchodcom značne odlišuje a to nie len spomínanou kapacitou, ale aj jeho tvarom. Pri predošlých modeloch značky Haylou sme boli zvyknutí na omnoho oblejšie tvary, no tentokrát je nabíjací box o niečo „hranatejší“ a väčší. Stále sa však úplne bezproblémovo zmestí aj do toho najmenšieho vrecka v nohaviciach, bunde, či batohu.  

Dobrou správou pre potencionálnych záujemcov je, že Haylou siahlo nie len po najmodernejšej technológii bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.0, ale aj po nových 6 mm meničoch s biologickou membránou pre ešte lepšiu kvalitu zvuku, ako u jeho predchodcov. Samozrejmosťou je prísna certifikácia IPX5, aby ste sa o svoje slúchadlá nemuseli báť počas škaredého počasia, alebo počas športovania. 

xiaomi haylou t15 1
Zdroj: Cafago

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou T15 nájdete v ponuke e-shopu Cafago.com, ktorý ich aktuálne ponúka už za skvelých 24,59 eur s bezplatnou dopravou. 

Akciu na slúchadlá Xiaomi Haylou T15 nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close