TIP REDAKCIEXiaomi

3 gadgety od Xiaomi, ktoré by uvítala v našich domácnostiach väčšina z nás

Spoločnosť Xiaomi je fenoménom dnešnej doby, o tom niet pochýb. Už dávno to nie je spoločnosť, ktorá sa zaberá len výrobovou smartfónov, ale jej produktové portfólio je oveľa širšie. My sme si dnes pre vás pripravili 3 produkty, ktoré pre domácnosť, ktoré by uvítala vo svojej domácnosti väčšina z nás.

Inteligentná žiarovka Xiaomi Yeelight RGB

LED žiarovka Yeelight s veľkosťou klasickej žiarovky vyniká množstvom inteligentných funkcií a celým radom farebných odtieňov a nastavení, vďaka ktorým dokážete rozžiariť Vašu domácnosť. Vďaka podpore WIFI dokážete žiarovku rýchlo a naozaj jednoducho ovládať pomocou Vášho smartfónu. Prostredníctvom aplikácie taktiež môžete znižovať a zvyšovať intenzitu svietenia alebo meniť farby žiarovky. Veľkou výhodu tejto žiarovky je klasický závit E2716 miliónov fariebsvetelný tok 600lm, príkon 9W, výdrž 11 rokov a v neposlednom rade možnosť kombinovať žiarovku s ostatnými Yeelight svetlami vo Vašej domácnosti.

Inteligentná žiarovka Xiaomi Yeelight

Xiaomi Mijia Sensor

Ďalším skvelým gadgetom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti je lampa Xiaomi Mijia Sensor, ktorú oceníte hlavne v noci. Jedná sa totiž o nočnú lampu, ktorá vám ukáže cestu pri „potulkách“ tmavými izbami či chodbami. Tento gadget vás tak ochráni pred okopanými prstami na nohách počas nočných nájazdoch do chladničky či po ceste na WC. Lampa je napájaná klasickými batériami, ktoré nájdete v každom supermarkete a disponuje senzorom, ktorý eviduje dopadajúce svetlo na lampu. V prípade ak lampa zaeviduje „nedostatok“ svetla tak pri zaevidovaní sa rozsvieti.

Tip pre vás  Predobjednaj si úplne nový fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 už dnes! V predpredaji ho môžeš mať už za 33,57 eur
Zdroj: produktová fotografia

Mijia Yeelight

Mi TV Box

Posledným gadgetom, ktorý patrí do kategórie zaujímavejších je Mi TV Box, ktorý dokáže premeniť každú TV na chytrú. Ponúka nadpriemerné parametre vo svojej cenovej kategórii, ktoré sa odzrkadľujú v 4-jadrovom procesore Cortex A53 s pracovným taktom do 2GHz, ktorému sekunduje grafický čip Mali-450 či 2GB RAM (DDR3) spolu s 8GB úložným priestorom. V kombinácii s operačným systémom Android to znamená, že tento TV Box dokáže prehrávať videá vo videá vo viacerých formátoch (napr.: 4K x 2K,H.264,H.265,VP9 Profile-2), ďalej podporuje technológiu Dolby surround sound či dokonca si poradí aj s viacerými hrami, ktoré stiahnete priamo z Google obchodu. Čerešničkou na torte je, že je aktuálne dostupný v medzinárodnej verzii.

Mi TV Box

Zdroj: vlastný, Xiaomi, Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close