Xiaomi

Xiaomi expanduje na ďalšie trhy prostredníctvom nových produktov. Toto je motokára, v ktorej má „prsty“

Keď sa povie Xiaomi tak to už dávno nie sú len smartfóny, ale aj desiatky ďalších produktov. Len niekoľko dní dozadu Xiaomi predstavilo sadu domáceho nábytku. Tam však neskončilo, Xiaomi chce dobiť aj trh s motokárami.

Čínsky technologický gigant oznámil spoluprácu so spoločnosťou Ninebot, s ktorou na trh už o niekoľko dní prinesenie novú motokáru.

Xiaomi Ninebot motokára

Xiaomi Ninebot motokara
Zdroj: xiaomitoday.com

Ako môžete na obrázku vyššie vidieť tak Xiaomi Ninebot motorkára disponuje pedálmi, ktoré pravdepodobne budú slúžiť na lepšiu akceleráciu. Z hľadiska veľkosti by sa malo jednať o výrobok, ktorý bude vhodný ako pre tých najmenších tak aj pre tých skôr narodených. Inými slovami motokára je vhodná ako pre deti tak aj pre dospelých.

Motokára by mala disponovať 3 módmi: Rookie, Standard a Sports Mode. Maximálna rýchlosť motokáry by mala byť 24km/h a stáť by mala okolo 440 $. Oficiálne predstavená by mala byť už 2. augusta.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close