SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Enchen Gentleman 5S – najnovší holiaci strojček s niekoľko mesačnou výdržou batérie za skvelú cenu

Značka Enchen, patriaca pod krídla čínskeho giganta Xiaomi, prichádza na trh s ďalším vylepšením svojho obľúbeného holiaceho strojčeku.

Holiace strojčeky značky Enchen si v posledných rokoch našli tisíce priaznivcov po celom svete. Značka patriaca pod krídla spoločnosti Xiaomi zaznamenala hneď niekoľko naozaj úspešných modelov, ktoré sme vám v minulosti dali do pozornosti aj na našom webe. Nebude tomu inak ani v prípade najnovšieho modelu s označením Xiaomi Enchen Gentleman 5S, ktorý by sme vám radi predstavili. Ide o najmodernejší holiaci strojček od tejto značky, ktorý prichádza s overenými technológiami, viacerými vylepšeniami, no stále si zachováva atraktívne nízku cenovku. 

Xiaomi Enchen Gentleman 5S za 18,69 eur nájdeš na TomTop.com

Xiaomi Enchen Gentleman 5S

xiaomi enchen gentleman 5s hlavica
Zdroj: TomTop

Aj model Enchen Gentleman 5S vsadil na overenú technológiu holenia pomocou 3D systému holenia trojicou nezávislých hláv. Vďaka tejto technológii je zabezpečený dokonalý výsledok holenia za každých okolností, či už pri holení nasucho alebo namokro. Zabezpečené je aj oholenie ťažko prístupných miest na tvári ako okolie pier, či brady. 

xiaomi enchen gentleman 5s
Zdroj: TomTop

Špičková technológia trojice nezávislých holiacich hláv ide ruka v ruke s inteligentným systémom EMS. Ten umožňuje holenie bez šklbania aj v prípade naozaj nízkeho stavu batérie. Práve nepríjemné šklbanie je častokrát postrachom lacných holiacich strojčekov na bradu a vlasy. 

Tradičný moderný dizajn

Model Enchen Gentleman 5S sa oproti svojmu predchodcovi zmenil iba čiastočne, no čo sa týka dizajnu, zmeny sú takmer minimálne. Výrobca opäť siahol po tónovanom dizajne s transperentnou vrchnou vrstvou so zabudovaným LED displejom. Samozrejmosťou je aj certifikácia na úrovni IPX7, takže mokrého holenia sa báť rozhodne nemusíte. 

xiaomi enchen gentleman 5s 3
Zdroj: TomTop

Ešte lepšia výdrž batérie

Veľká zmena nastala v prípade batérie umiestnenej v tele samotného holiaceho strojčeka. Už predchodcovia modelu Enchen Gentleman 5S vsádzali na kartu skvelej výdrže, no najnovší model opäť posunul latku o čosi vyššie. Batéria, ktorú je možné nabiť cez štandardný USB Type-C konektor, totižto ponúka výdrž na jedno nabitie až 150 minút holenia. Ak sa na tento údaj pozrieme z používateľského hľadiska, môžete počítať s niekoľko mesačnou výdržou. Takmer určite tak na budúce dovolenky nemusíte so sebou ťahať nabíjačku na holiaci strojček. 

Xiaomi Enchen Gentleman 5S za 18,69 eur nájdeš na TomTop.com

Holiaci strojček Xiaomi Enchen Gentleman 5S momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com už za 18,69 eur s bezplatným doručením. Produkt je dodávaný z čínskeho skladu, no vďaka jeho nízkej cene sa vyhneš dodatočným poplatkom ako clo alebo DPH

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close