SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prekvapuje najnovším produktom, ktorým chce osloviť milovníkov hudby – chytré elektronické piano

To, že Xiaomi ponúka široké portfólio produktov nie je pre nikoho tajomstvom. Častokrát dokáže svojich fanúšikov prekvapiť produktmi, ktoré by sme povedali, že nikdy neponesú logo Xiaomi.

Xiaomi predstavuje elektronické piano

Najnovší produkt, ktorý bol vyvíjaný v spolupráci so spoločnosť The One patrí do kategórie „neočakávaných“ produktov Xiaomi. Totiž pod záštitou Xiaomi Crowdfunding platformy predstavili elektronické piano.

Táto elektronická klávesnica od Xiaomi ponúka celkovo 67 tlačidiel, tak ako je to aj na klasickom piane. Zároveň nechýba ani dvojica 10 wattových reproduktorov ukrytých v tele zariadenia či výstup na mikrofón. Čerešničkou na torte je však podpora technológie Bluetooth, ktorá umožňuje prepojiť túto elektronickú klávesnicu so smartfónov, tabletom či počítačom, konkrétne s aplikáciou  „Guitar Hero“, ktorá by vás mala sprevádzať pri učení sa hrania na piane.

Zdroj: produktová fotografia

Klávesnica má rozmery 920mm x 330mm x 100mm a váži 5kg. Očakáva sa, že na trh sa dostane už čoskoro a stáť by mala zhruba 225€.

Zdroj: XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Výsledky testovania z AnTuTu jednoznačne hovoria, že Xiaomi Redmi K20 je najvýkonnejším smartfónom na trhu
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close