SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Dreame V10 so sacím výkonom až 22 000 Pa kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

Len nedávny prírastok do rodiny vysávačov Xiaomi Dreame si môžeš momentálne uchmatnúť v naozaj skvelej akcii

Spoločnosť Xiaomi patrí už roky medzi popredných výrobcov tyčových vysávačov a to najmä vďaka svojej úspešnej značke Dreame. Pod touto značkou vydal stále populárnejší čínsky výrobca elektroniky už niekoľko zaujímavých modelov, ktoré oslovili tisíce zákazníkov aj v našich končinách. Najnovšie vám dávame do pozornosti nedávno predstavený model Dreame V10, ktorý sa normálne pýši výnimočne veľkým sacím výkonom, no momentálne aj neodolateľne nízkou cenou iba 166,83 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu. PS: pri objednávke nezabudni použiť exkluzívny zľavový kupón „DREAMEV10“.

Xiaomi Dreame V10 v exkluzívnej zľave nájdeš na Geekbuying.com

Bezkonkurenčný sací výkon

xiaomi dreame v10
Zdroj: Geekbuying

Ako sme už spomenuli, tyčový vysávač Xiaomi Dreame V10 sa vyznačuje najmä vysokým sacím výkonom na úrovni až 22 000 Pa. V prepočte sa teda jedná o výkon na úrovni až 140 AW. 

xiaomi dreame v10 2
Zdroj: Geekbuying

Druhou veľkou výhodou tohto vysávača je ľahké prenášanie a minimálne rozmery a to aj napriek veľkej zabudovanej batérií, ktorá ponúka kapacitu až 2 500 mAh. Pri bežnom využití tak môžte počítať s výdržou až 1 hodinu.

Nedajte baktériám a prachu žiadnu šancu

Akousi klasikou pri vysávačoch od spoločnosti Xiaomi je kvalitné filtrovanie, zväčša pomocou HEPA filtrov. Nie je tomu inak ani v tomto prípade, keďže model Dreame V10 disponuje HEPA filtráciou triedy H12, ktorá zabezpečuje odstránenie až 99,9% nečistôt

xiaomi dreame v10 nadstavce
Zdroj: Geekbuying

Prípadní záujemcovia o tento zaujímavý kúsok z portfólia spoločnosti Xiaomi sa určite potešia aj sade až 4 nadstavcov, či stojanu na stenu, ktoré nájdete priamo v balení vysávača Dreame V10. K dispozícii je aj široko využiteľná flexibilná hadica, či adaptér pre nabíjanie s dlhým káblom. 

Bezkonkurenčná cenovka

Tyčový vysávač Xiaomi Dreame V10 nájdete momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 166,83 eur. Viacerých určite poteší aj bezplatná doprava z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. PS: pri objednávke nezabudni použiť exkluzívny zľavový kupón „DREAMEV10“.

Xiaomi Dreame V10 v exkluzívnej zľave nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close