SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Deerma VC25 – domáci tyčový vysávač s vynikajúcimi špecifikáciami za bezkonkurenčne nízku cenu

Daj zbohom klasickým vysávačom a siahni po omnoho lepšej a hlavne multifunkčnejšej alternatíve v podobe vysávača Xiaomi Deerma VC25.

Spoločnosť Xiaomi ešte začiatkom minulého roka uviedla na trh ďalší, naozaj špičkový tyčový vysávač s označením Deerma VC25, ktorý sa v priebehu niekoľkých mesiacov stal skvelým predajným trhákom najmä v zahraniční a v domácej Číne. Po niekoľko mesačnej odluke z hľadiska dostupnosti sa však tento parádny vysávač Xiaomi Deerma VC25 opäť ocitá v bezkonkurenčnej cenovej akcii, ktorá rozhodne stojí za pozornosť. Xiaomi Deerma VC25 je totižto momentálne dostupný na e-shope Cafago.com už za 79,89 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov navyše. 

Xiaomi Deerma VC25 za skvelých 79,89 eur z DE skladu nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Deerma VC25

Ako všetky tyčové vysávače od spoločnosti Xiaomi, aj model Deerma VC25 patrí medzi dizajnové skvosty, ktoré rozhodne pohladia oko väčšiny ľudí. Výrobca sa však zameral aj na využitie špičkových technológií, ktoré nechýbajú ani v prípade modelu Deerma VC25. 

xiaomi deerma vc25 4
Zdroj: Cafago

Vysávač Deerma VC25 je vybavený špičkovým motorom s 2 500 otáčkami za minútu, ktorý si poradí aj s tými najväčšími nečistotami v domácnosti. Dvojitá filtrácia zároveň zaručuje dokonalé čistenie vzduchu so zachytením väčšiny mikročastíc, čím zbavíš svoju domácnosť zbytočných alergénov a iných „neduhov“ vo vzduchu. 

xiaomi deerma vc25 nasadce
Zdroj: Cafago

Funkčný dizajn a niekoľko násadcov v balení umožňuje aplikáciu vo všetkých kútoch domácnosti, či už hovoríme o vysávaní kobercov, podláh, či zašitých kútoch pod posteľou alebo sedačkou. Vďaka vysokému saciemu výkonu je možné povysávať aj celé auto.

Pri kúpe tyčového vysávača môže byť rozhodujúca ja výdrž batérie, keďže práve tá rozhoduje o tom, či s vysávačom dokážete upratať aspoň väčšiu časť domácnosti. V tomto prípade môžete počítať s výdržou na úrovni zhruba 35 minút, keďže vysávač je vybavený batériou s kapacitou 2 200 mAh. 

Xiaomi Deerma VC25 za skvelých 79,89 eur z DE skladu nájdeš na Cafago.com

Tyčový vysávač Xiaomi Deerma VC25 momentálne nájdeš na e-shope Cafago.com za skvelých 79,89 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov navyše. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close